çaytv habergenel logo yanı
cay-tv-necati-hocaya-soru-sormak

Çay TV Necati Hoca'ya Soru Sormak

Necati Hoca Ramazan ayı boyunca her Sahur'da sizlerden gelen soruları cevaplıyor. Necati Hoca'ya sorularınızı sormak için yapmanız gereken mesaj atmak....

necati-hoca-cevap-veriyor-sahur-programi

Necati Hoca Cevap Veriyor Sahur Programı

Çay TV'de yayınlanan Necati Hoca Cevap Veriyor programı ülke gündemine oturdu. Ramazan ayına özel Sahur'a Doğru programında izleyicilerden gelen soruları cevaplayan Necati Hoca kendine has üslubu ile izleyicileri ekran başına kilitlerken öte yandan ulusal basınında gündeminde.

necati-hoca-cevap-veriyor-cay-tv

Necati Hoca Cevap Veriyor Çay TV

Çay TV'nin sevinlen programlarından Necati Hoca Cevap Veriyor Ramazan ayı boyunca her Sahur'da izleyicileriyle buluşuyor.

necati-hoca-sagligina-kavusuyor

Necati Hoca Sağlığına Kavuşuyor

Türk Televizyonlarının en sevilen yüzlerinden olan ve milyonlarca izleyiciye sahip Necati Hutoğlu’nun tedavisine Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam ediliyor.

kurban-nasil-kesilir-necati-hutoglu-ayrintilari-ile-anlatti

Kurban Nasıl Kesilir Necati Hutoğlu Ayrıntıları İle Anlattı

Yaklaşan kurban bayramı öncesi kurban pazarlarında satışlar yapılmaya devam ederken vatandaşların dini emirlere uygun bir şekilde kurbanlık hayvanlarını nasıl kesecekleri ve hangi hayvanların kurban olarak kesilebileceği noktasında önemli bilgiler emekli din görevlisi Necati hutoğlu tarafından açıklandı.

necati-hoca-cevap-veriyor

Necati Hoca Cevap Veriyor

Perşembe günlerinin vazgeçilmez programı Necati Hoca Cevap Veriyor her hafta olduğu gibi bu haftada izleyicilerini ekran başına kilitledi.

necati-hoca-cevap-veriyor

Necati Hoca Cevap Veriyor

Yaptığı dini sohbetlerle gerek yurdun dört bir köşesi gerekse yurt dışındaki birçok gurbetçi tarafından dikkatle takip edilen Necati Hoca Cevap programı dün akşam yine izleyicileri ekrana kilitledi.

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi