çaytv habergenel logo yanı

Müge Anlı tek soruyla cinayeti çözdü

21 Şubat 2012 Salı 12:10

muge-anli-tek-soruyla-cinayeti-cozdu-

Çocukları onu TV'deki sabah programlarında arıyordu ama..

İstanbul Küçükçekmece'de 11 gündür kayıp olan 67 yaşındaki Nuray Özdeniz, oturduğu binanın kömürlüğünde 26 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.
11 GÜNDÜR HABER ALINAMIYORDU

Eşini bir yıl önce kaybeden 4 çocuk annesi Nuray Özdeniz, 9 Şubat 2012'de kayboldu. Tüm aramalara rağmen annelerini bulamayan Özdeniz'in çocukları polise kayıp başvurusunda bulundu. Polisin yaptığı araştırmalar da sonuç vermeyince, çocukları bir televizyon kanalındaki sabah kuşağı programına çıkarak ekran yoluyla annelerini aramaya devam etti. Ancak 11 gündür Özdeniz'in izine rastlanılmadı.
"EVİN BODRUMUNA BAKTINIZ MI?"

Vahşi cinayet, yaşlı kadının torununun ekranda polisiye olayları çözen bir program yapan Müge Anlı'dan yardım istemesi üzerine ortaya çıktı. Müge Anlı'nın dünkü programında "Evin bodrumuna baktınız mı?" diye sorması üzerine Nuray Özdeniz'in torununun evin bodrum katına indiği ve yaşlı kadının cesedini bulduğu öğrenildi.

POLİS OLAYA EL KOYDU

Kömürlükte bulunan ceset üzerinde yapılan incelemede Özdeniz'in 26 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü tespit edildi.

Komşularından bazıları, kendi halinde ve iyi bir insan olarak bildiklerini söyledikleri Özdeniz'in öldürülmesine bir anlam veremediklerini belirtirken, polis olayı aydınlatabilmek için çalışmalara başladı.

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • mehdi

    Misafir iyi sunucu isini severek yapiyor basarilar 07 Eylül 2013 09:06

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi