zirve-grup-camii-insaat-yapimi-sirketi doka-yonetim-kurulu-toplantisi-yapildi karadenizde-alevler-sondu-zarar-ortaya-cikti bakan-pakdemirli-karadenizde-cikan-orman-yanginlari-kontrol-altinda icisleri-bakanligi--teror-ve-sabotaj-bulgusuna-rastlanmamistir karadenizde-5-ilde-71-noktada-yanginlar-suruyor karadenizde-4-ilde-26-farkli-orman-yangini- dogu-karadenizde-kardan-57-koy-yolu-kapandi

TÜRKİYEDE BİR İLK… A’DAN Z’YE BÜTÜN CAMİİ İŞLERİNİZİ 30 YILI AŞKIN SÜREDİR ZİRVE GRUP CAMİİ İNŞAAT GARANTİSİYLE YAPIYORUZ..

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın (DOKA) Yönetim Kurulu Toplantısı Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları ev sahipliğinde, dönem başkanı Ordu Valisi Seddar Yavuz'un başkanlığında

Karadeniz'de alevler söndü, zarar ortaya çıktı KARADENİZ Bölgesi'nde 3 günde 85 noktada çıkan ve 21 evin yandığı, yaklaşık 280 hektar orman ve tarım arazisinin zarar gördüğü

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Karadeniz'de çıkan 55 orman yangınının 38'inin söndürüldüğünü, 15'inin ise kontrol altına alındığını söyledi.

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Bölücü Terör Örgütü tarafından Karadeniz’de farklı noktalarda meydana gelen örtü yangınlarının

KARADENİZ Bölgesi'ndeki 5 ilde toplam 71 noktadaki orman yangınları sürüyor. Bazı bölgelerde yerleşim yerleri ve tarım arazilerine de sıçrayan yangınlarda 6 ev yanarak kullanılamaz hale

Karadeniz Bölgesi'nde 4 ilde, 26 farklı noktada çıkan orman yangınları rüzgârın etkisiyle yayılarak yerleşim yerleri ve tarım arazilerine sıçradı. 5 evin kül olduğu, fındık

Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yüksek kesimlerde kar yağışı etkili oluyor. Bölgede, 57 köy yolu ulaşıma kapanırken, bazı geçitlerde ulaşımda aksamalar yaşandı.

zirve-grup-camii-insaat-yapimi-sirketi

ZİRVE GRUP CAMİİ İNŞAAT YAPIMI ŞİRKETİ

TÜRKİYEDE BİR İLK… A’DAN Z’YE BÜTÜN CAMİİ İŞLERİNİZİ 30 YILI AŞKIN SÜREDİR ZİRVE GRUP CAMİİ İNŞAAT GARANTİSİYLE YAPIYORUZ..

18 Ocak 2020 Cumartesi 11:57
doka-yonetim-kurulu-toplantisi-yapildi

DOKA Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın (DOKA) Yönetim Kurulu Toplantısı Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları ev sahipliğinde, dönem başkanı Ordu Valisi Seddar Yavuz'un başkanlığında gerçekleştirildi.

31 Aralık 2019 Salı 09:20
karadenizde-alevler-sondu-zarar-ortaya-cikti

Karadeniz'de alevler söndü, zarar ortaya çıktı

Karadeniz'de alevler söndü, zarar ortaya çıktı KARADENİZ Bölgesi'nde 3 günde 85 noktada çıkan ve 21 evin yandığı, yaklaşık 280 hektar orman ve tarım arazisinin zarar gördüğü yangınlar kontrol altına alındı.

27 Aralık 2019 Cuma 07:21
bakan-pakdemirli-karadenizde-cikan-orman-yanginlari-kontrol-altinda

BAKAN PAKDEMİRLİ: “KARADENİZ’DE ÇIKAN ORMAN YANGINLARI KONTROL ALTINDA

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Karadeniz'de çıkan 55 orman yangınının 38'inin söndürüldüğünü, 15'inin ise kontrol altına alındığını söyledi.

26 Aralık 2019 Perşembe 08:27
icisleri-bakanligi--teror-ve-sabotaj-bulgusuna-rastlanmamistir

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI ; TERÖR VE SABOTAJ BULGUSUNA RASTLANMAMIŞTIR

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Bölücü Terör Örgütü tarafından Karadeniz’de farklı noktalarda meydana gelen örtü yangınlarının sabotaj olduğu ve terör örgütü tarafından üstlenildiği belirtilmektedir. Yangınların çıkış nedenleri ile ilgili takip ve araştırmalar devamlı olarak ,İlgili kurumlar Bakanlığımız ve Valiliklerimiz kanalı ile sürdürülmekte olup, bugüne kadar terör ve sabotaj nedeniyle çıkan bir yangın olduğuna dair bir bulguya rastlanmamıştır."

25 Aralık 2019 Çarşamba 07:32
karadenizde-5-ilde-71-noktada-yanginlar-suruyor

Karadeniz'de 5 ilde 71 noktada yangınlar sürüyor

KARADENİZ Bölgesi'ndeki 5 ilde toplam 71 noktadaki orman yangınları sürüyor. Bazı bölgelerde yerleşim yerleri ve tarım arazilerine de sıçrayan yangınlarda 6 ev yanarak kullanılamaz hale gelirken, yaklaşık 200 hektarlık ormanlık alan ve fındık bahçeleri zarar gördü. Valilikler bünyesinde kriz merkezleri oluşturulurken, yangınlara 22 ilden gelen ekiplerce müdahale ediliyor.

25 Aralık 2019 Çarşamba 07:24
karadenizde-4-ilde-26-farkli-orman-yangini-

KARADENİZ'DE 4 İLDE 26 FARKLI ORMAN YANGINI

Karadeniz Bölgesi'nde 4 ilde, 26 farklı noktada çıkan orman yangınları rüzgârın etkisiyle yayılarak yerleşim yerleri ve tarım arazilerine sıçradı. 5 evin kül olduğu, fındık bahçelerinin zarar gördüğü yangınlara müdahale edilmeye çalışılıyor. Ayrıca, Trabzon Valiliği'nde ise Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey'in de yer aldığı kriz merkezi oluşturuldu.

24 Aralık 2019 Salı 07:49
dogu-karadenizde-kardan-57-koy-yolu-kapandi

Doğu Karadeniz'de kardan 57 köy yolu kapandı

Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yüksek kesimlerde kar yağışı etkili oluyor. Bölgede, 57 köy yolu ulaşıma kapanırken, bazı geçitlerde ulaşımda aksamalar yaşandı.

02 Aralık 2019 Pazartesi 13:32
karadeniz-bolgesinde-toprak-asitliligi-artti

KARADENİZ BÖLGESİ’NDE TOPRAK ASİTLİLİĞİ ARTTI

Emekli Öğretmen, araştırmacı yazar ve girişimci Halit Özdemir, böyle söyledi ve Karadeniz Bölgesinde ki toprak asitliğinin arttığına dikkat çekti.

09 Kasım 2019 Cumartesi 14:29
dogu-karadenizin-ic-kesimlerinde-kar-yagislari-bekleniyor

Doğu Karadeniz’in İç kesimleri’nde Kar Yağışları Bekleniyor

Yapılan son değerlendirmelere göre; bugün akşam saatlerinden sonra Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinin yüksekleri ( Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin illerinin 1000 m üzeri yüksek kesimleri ile Gümüşhane ve Bayburt) çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar yağışları beklenmektedir.

01 Kasım 2019 Cuma 11:08
folkart-karadeniz-oyunlari-cumhuriyet-bayraminda-sakaryadaydi

FOLKART KARADENİZ OYUNLARI CUMHURİYET BAYRAMINDA SAKARYADAYDI

SAKARYA DA CUMHURİYETİN 96.YILI KUTLAMALARINA FOLKART KARADENİZ OYUNLARIYLA COŞTU COŞTURDU..

30 Ekim 2019 Çarşamba 10:35
ise-gec-gelen-belediye-personeli-iceri-alinmadi

İşe geç gelen belediye personeli içeri alınmadı

Karabük Belediye Başkanı MHP'li Rafet Vergili, bugün işlerine geç gelen belediye çalışanlarını belediyeye sokmadı. Vergili daha önce uyarıda bulunduğunu belirterek, İşçi ve memur arkadaşlarımızın belli bir düzende, disiplin içerisinde çalışması şart dedi.

28 Ekim 2019 Pazartesi 14:13
120-doka-yonetim-kurulu-toplantisi

120. DOKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) 120. Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.

22 Ekim 2019 Salı 10:21
rize-ve-artvinde-sel-yollar-kapandi-3-kisi-boyle-kurtarildi

Rize ve Artvin'de sel; yollar kapandı! 3 kişi böyle kurtarıldı

Rize ve Artvin'de şiddetli sağanak yağış, sel ve heyelanlara neden oldu. Artvin'in Borçka ilçesinde dere taşması sonucu bir evde mahsur kalan 3 kişi kurtarıldı. Rize'nin Ardeşen ilçesinde heyelan sonucu 17 köy yolu ulaşıma kapandı, bazı evlerin zemin ve bodrum katlarını su bastı. Doğu Karadeniz Bölgesi'nde akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış, Trabzon, Rize ve Artvin'de etkili oldu. Trabzon'da cadde ve sokaklar göle döndü, yayalar ve sürücüler zor anlar yaşadı.

06 Ekim 2019 Pazar 21:22
karadenizde-hamsi-suruleri-tarakli-denizanasi-tehdidi-altinda

Karadeniz'de hamsi sürüleri 'taraklı denizanası' tehdidi altında

Karadeniz'de hamsi sürüleri 'taraklı denizanası' tehdidi altında... Karadeniz'de hamsi popülasyonu, köken olarak Batı Atlantik kıyı sularının bir yerlisi olan ve literatürde 'Mnemiopsis leidyi' ve 'ktenefor olarak bilinen 'taraklı denizanası' tehdidi altına girdi. Karadeniz?de çoğalarak, balık popülasyonunu olumsuz etkileyen tür nedeniyle hamsi avcılığı son yıllarda yüzde 40 dolayında geriledi.

23 Eylül 2019 Pazartesi 09:09
anahtar-teslim-camiiler-yolda

ANAHTAR TESLİM CAMİİLER YOLDA

Karadeniz bölgesinde ilk olarak “Anahtar Teslim Camii” yapımı sağlaması planlanan inşaat şirketi açıldı..

11 Eylül 2019 Çarşamba 14:35
rizede-saganak-karadenizde-hortum-

Rize'de sağanak, Karadeniz'de hortum

Rizede etkili sağanağın ardından, caddeler suyla kaplandı, Karadeniz açıklarında ise hortum oluştu. Balıkçılar tarafından görüntülenen hortum, endişe yarattı

31 Ağustos 2019 Cumartesi 09:45
esnaflar-sehit-emniyet-muduru-altug-verdi-anisina-futbol-macinda-vali-ceber-ve-kamu-gorevlileri-ile-mac-yapti-

Esnaflar Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Anısına Futbol maçında Vali Çeber ve Kamu Görevlileri İle Maç Yaptı

Kadirşinas Rize Esnafına Teşekkürler

31 Temmuz 2019 Çarşamba 13:40
uskudar-belediye-baskani-hilmi-turkmen-cayye-ozel-aciklamalarda-bulundu-

ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ TÜRKMEN ÇAY'YE ÖZEL AÇIKLAMALARDA BULUNDU

BAŞKAN TÜRKMEN’DEN ÇAY TV’YE AÇIKLAMA

31 Temmuz 2019 Çarşamba 11:45
kastamonuda-helikopter-destekli-trafik-denetimi

Kastamonu'da helikopter destekli trafik denetimi

Kastamonu'da helikopter destekli trafik denetimi

23 Temmuz 2019 Salı 08:50

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi