Karadeniz Gazeteciler Federasyonu yapılan çirkin saldırıyı kınadı

14 Şubat 2020 Cuma 07:45

karadeniz-gazeteciler-federasyonu-yapilan-cirkin-saldiriyi-kinadi

TGKF den tepkiler yağıyor -Çay TV program yapımcısı Togay Muradoğlu na yapılan saldırı TGKF ve Karadeniz Gazeteciler Federasyonu tarafından kınandı.

 TGKF den tepkiler yağıyor

 
-Çay TV program yapımcısı Togay Muradoğlu na yapılan saldırı TGKF ve Karadeniz Gazeteciler Federasyonu tarafından kınandı.
 
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu üyesi bulunan 53 Gazeteciler Derneğinin yaptığı açıklama sonrasında Karadeniz Gazeteciler Federasyonu yapılan çirkin saldırıyı kınadı.
 
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu üyesi Tüm illerden kınama gelirken Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Erişen “ Meslektaşımız Togay Muradoğlu na yapılan bu çirkin saldırı, tüm basın camiasına yapılmıştır. Bu çirkin saldırılar asla bizi yıldıramayacaktır. Aksine bizleri daha da güçlü hale getirecektir. Bu çirkin saldırıları düzenleyenler unutmasınlar ki gazeteciler olarak saldırılardan asla yılmayız, aksine bu bizi daha güçlü hale getirir, meslektaşımız Togay Muradoğlu nun yanındayız ve yanında yer almaya devam edeceğiz, bu meçhul olayın bir an önce aydınlatılmasını bekliyoruz” dedi. 

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi