Alkan'dan Kurban Bayramı Mesajı

30 Temmuz 2020 Perşembe 11:00

alkandan-kurban-bayrami-mesaji

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Rize İl Başkanı İhsan Alkan, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Rize İl Başkanı İhsan Alkan, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Alkan mesajında şu ifadelere yer verdi;
"Kurban Bayramı bizim için bir Allah’a razı olmaktır. Hz. İbrahim'in oğlu Hz. İsmail'i kurban etmek istemesi ve Hz. İsmail'in buna razı olması, sonunda Allah'a karşı gösterilen büyük sadakatin karşılığı olarak hayvan kurban edilmesinin hâtırasını taşımakta ve mü'minler bu günlerde kurban kesmek suretiyle, bu iki peygamberin Allah'a karşı verdikleri başarılı imtihanın sevincini yaşamaktadırlar. Bize de bu sevince kurbanlarımızı keserek mazhar olmayı, kestikten sonra paylaşmanın lezzetine varmayı bu mübarek günleri kazasız belasız ve acı habersiz geçirmeyi Alllah nasip eylesin. 
 
Aziz milletimden ricam; bayramımızı salgın tedbirlerine uyarak geçirelim. Sosyal mesafe ve maske kuralına riayet edelim. Bu bayram, sevdiklerimizle telefon vasıtası ile bayramlaşalım. En yakın zamanda virüs illetinden kurtulacak ve bayramlarımızı eskiden olduğu gibi hep beraber, huzur ve saadet içerisinde geçireceğimize inancım tamdır.
 
Bu vesileyle, geleceğin milliyetçi Türkiye’sinin kurulması ülküsüyle eriştiğimiz Kurban Bayramı'nın, Türk-İslam alemine hayırlar getirmesi yüce Allah’tan niyaz ediyorum."
 

Haberin etiketleri:

mhp, rize, ihsan alkan

Yorum yazabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi