Anap Rize İl başkanı Berat Özkan Görevi Ceyhun Yılmaz’a devretti

24 Haziran 2020 Çarşamba 07:46

anap-rize-il-baskani-berat-ozkan-gorevi-ceyhun-yilmaza-devretti
google haber detay altı

Anavatan Partisi Rize Eski il başkanı Özkan yaptığı yazılı açıklamada ‘’ Partimizin Rize’de daha aktif siyaset yapabilmesi için ve bazı özel nedenlerimden dolayı 2018’den bu yana büyük bir onurla taşıdığım Anavatan Partisi Rize İl Başkanlığı görevini, bu görevi hakkıyla yapabileceğine inandığım Sayın Ceyhun Yılmaz’a devrediyorum. Partimize ve Rize halkına hayırlı olsun. Anavatan Partisi hiç bir şekilde hız kesmeden çalışmalarına devam edecektir. ’’ dedi.

 Anavatan Partisi Rize Eski il başkanı Özkan yaptığı yazılı açıklamada ‘’ Partimizin Rize’de daha aktif siyaset yapabilmesi için ve bazı özel nedenlerimden dolayı 2018’den bu yana büyük bir onurla taşıdığım Anavatan Partisi Rize İl Başkanlığı görevini,  bu görevi hakkıyla yapabileceğine inandığım Sayın Ceyhun Yılmaz’a devrediyorum. Partimize ve Rize halkına hayırlı olsun.  Anavatan Partisi hiç bir şekilde hız kesmeden çalışmalarına devam edecektir. ’’ dedi.

 
Ceyhun Yılmaz Kimdir?
 
1978 Yılında Rize merkezde hayata geldi. Gençlik yıllarından beri Rize’de ticaretle uğraştı. Şuan da kendi işyerini işletmekte. Esnaf çevresince sevilen ve bilinen bir isim.

Yorum yazabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi