çaytv habergenel logo yanı

Ardeşen Heyetinden Yüceye Ziyaret

20 Ekim 2018 Cumartesi 08:01

ardesen-heyetinden-yuceye-ziyaret
ATILGAN

Ardeşen Heyetinden Yüceye Ziyaret Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce Göreve Başladı

 Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü görevini daha öncede yapan Ekrem Yüce yeniden ÇAYKUR Genel müdürü olarak görevine başladı. 
Yüce’ye hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Ardeşen İlçe Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Belediye Meclis Üyeleri, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kahya ve Teşkilat üyeleri ziyarette bulundu.

 
 
Yüce zyarette yaptığı konuşmada; ÇAYKUR'u ve çayı yeniden dünya pazarına taşımak ve marka yapmak için her kesimle birlikte çalışacaklarını belirtti.
Çayın gelişimi içim azim ve kararlılıkla çalışacaklarını vurgulayan Yüce, 1940'lı yıllarda başlayan serüvenle çayın 4 ilde üretiminin yapıldığını ve tüm Türkiye'ye ikram edilen milli bir içecek olduğunun altını çizdi.
 

 
Ziyaretle ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin şunları kaydetti; Çevre Eski Bakanımız Ardeşen’li hemşehrimiz İmdat SÜTLÜOĞLU ağabeyimizin emekliliği nedeniyle ayrıldığı ve bir süredir atama bekleyen ÇAYKUR Genel Müdürlüğü görevine; geçmişte bu zor coğrafyada çok başarılı işler yapmış, bölgeyi ve bölge insanını yakinen tanıyan deneyimli bir isim olan Çok değerli büyüğümüz Sn. Ekrem YÜCE Müdürümün atanması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu anlamda AK Parti İlçe Başkanım Avni KAHYA,Tunca belediye başkanım Ahmet Naci AYTEMİZ ,Belediye Meclis Üyelerim ve AK Parti Ardeşen İlçe Teşkilat Üyelerimizle birlikte çok kıymetli ÇAYKUR Genel Müdürümüzü ziyaret ederek yeni görevlerinde kendisine başarılar diledik. Hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın. Diye konuştu.
 

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi