ARDEŞEN VAKFI BURSLU ÖĞRENCİLERİNİ TANIŞTIRDI

04 Şubat 2020 Salı 07:47

ardesen-vakfi-burslu-ogrencilerini-tanistirdi

ARDEŞEN VAKFI BURSLU ÖĞRENCİLERİNİ TANIŞTIRDI ARDEŞENLİ ÖĞRENCİLER TULUM HALKASINDA BULUŞTU Ardeşen Vakfı Tarafından Burs Desteği Alan Öğrenciler tulum Eşliğinde, Mangal Partisinde Tanıştırıldı.

 ARDEŞENLİ ÖĞRENCİLER TULUM HALKASINDA BULUŞTU

Ardeşen Vakfı Tarafından Burs Desteği Alan Öğrenciler tulum Eşliğinde, Mangal Partisinde Tanıştırıldı.
 
Başta İstanbul, Ankara, Erzurum, Samsun ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde Üniversite eğitimi alan ve Ardeşen Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Tarafından burs desteği alan öğrenciler Vakıf yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Er Tarafından anlamlı bir etkinlikte Ardeşen Liman Barınaklarında Düzenlediği  Kaynaşma Programında Ağırlandı.
 
Öğrenciler Arası Tanışma ve Kaynaşma Amaçlı Düzenledikleri Program Hakkında Açıklamalarda Bulunan Er, "Ardeşen'li Olup da aynı üniversitede okuyan, ancak tanışmayan öğrencilerimiz olduğunu tespit edince böyle bir organizasyon yapmayı planladık. Bu amaçla öğrencilerimizin tanışması ve kaynaşmasını sağladık. Öğrencilerimiz de bizlere duyduklarını memnuniyeti ifade ettiler. Tulum eşliğinde mangalda hamsi ziyafeti ile onlara keyifli dakikalar geçirmelerini sağladık. Bu tür etkinliklerimiz zaman zaman devam edecek." ifadelerini kullandı.
 
Haber: Yasemin ÖZÇELİK

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi