çaytv habergenel logo yanı

Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, öğretmenlere yönelik iftar yemeği verildi.

12 Haziran 2018 Salı 08:54

cayeli-ilce-milli-egitim-mudurlugu-tarafindan-ogretmenlere-yonelik-iftar-yemegi-verildi
ATILGAN

İ​lçe Milli Eğitim müdürlüğümüzün organizatörlüğünde ve Çayeli Belediye Başkanı Atilla ESMEN’in katkılarıyla İlçemizde görev yapan öğretmen, yönetici ve eğitim çalışanları ile ailelerine iftar yemeği düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim müdürlüğümüzün organizatörlüğünde ve Çayeli Belediye Başkanı Atilla ESMEN’in katkılarıyla İlçemizde görev yapan öğretmen, yönetici ve eğitim çalışanları ile ailelerine iftar yemeği düzenlendi.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN, masaları tek tek dolaşıp misafirlerine “Hoş geldiniz.” dedi.
 
Yemek Öncesi Hoş Geldin Konuşması Yapan İlçe Milli Eğitim müdürü Hüseyin ŞAHİN, Mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diledi.  Ramazan ayının birlik ve beraberlik, herkese, sağlık ve başarı getirmesini yüce Allah’tan niyaz etti. Bu Gecenin Kadir Gecesi Olması dolayısıyla tüm misafirlerin Kadir Gecesini tebrik etti.

 
Daha önceden planlanmış davetleri olması dolayısıyla İlçe Kaymakamı Oğuz ŞENLİK ve Belediye Başkanı Atilla ESMEN davete katılamadı. Ancak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlçe Kaymakamımızın Öğretmenlere yönelik yıl içinde yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür mesajını katılımcılara iletti .

 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN de eğitim öğretim yılı içerisinde büyük bir fedakârlıklarla emek sarfeden öğretmenlere ve bu programın hazırlanmasında emeği geçen tüm paydaşlara teşekkür etti.

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi