çaytv habergenel logo yanı

ÇAYELİ'NDE “KINALI KUZULAR ÜŞÜMESİN” ETKİNLİĞİ

23 Şubat 2018 Cuma 08:05

cayelinde-kinali-kuzular-usumesin-etkinligi
ATILGAN

Çayeli Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi’nden Afrin’deki kahraman Mehmetçiklerimize yönelik anlamlı bir etkinlik düzenlendi.

 Çayeli Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi’nden Afrin’deki kahraman Mehmetçiklerimize yönelik anlamlı bir etkinlik düzenlendi.

 
Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi Okul Aile Birliğinin düzenlemiş olduğu ve Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla ESMEN’in sponsorluğunu üstlendiği “Afrin’deki Askerlerimiz için bir kaşkol da Sen Ör” etkinliğine, Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla ESMEN, Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN, Çayeli Kaymakamının eşi Ebru ŞENLİK ve veliler katıldı.

 
Gerek Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla ESMEN, gerek İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN bu güzel etkinliği düzenleyen Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi Okul Aile Birliğine teşekkür etti.

 
Ayrıca Çayeli Belediye Başkanı ve Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü “Bizler için fedakârca mücadele eden ve büyük bir kahramanlık destanı sergileyen Afrin’deki kahraman Mehmetçiğimize moral olması için düzenlenen bu etkinliğin bizler için son derece özel ve anlamlı olduğunu ifade ettiler.  YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi