çaytv habergenel logo yanı

ÇAYKUR, Çin'de fuara katıldı

17 Mayıs 2017 Çarşamba 13:51

caykur-cinde-fuara-katildi

Genel Müdür Sütlüoğlu: - "Amacımız ÇAYKUR'u daha fazla kişi ile buluşturabilmek. Bu amaç doğrultusunda potansiyel müşteri ve bayiler ile görüşmeler gerçekleştiriyoruz"

 ÇAYKUR, Çin'de fuara katıldı

- Genel Müdür Sütlüoğlu:
- "Amacımız ÇAYKUR'u daha fazla kişi ile buluşturabilmek. Bu amaç doğrultusunda potansiyel müşteri ve bayiler ile görüşmeler gerçekleştiriyoruz"
ÇAYKUR'un Asya'nın en büyük gıda fuarı olan ve Çin'in Şangay şehrinde düzenlenen SIAL China 2017 Fuarı'na katıldığı bildirildi.
 
Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, ÇAYKUR'un ürünlerini tanıtmak, ihracat olanaklarını artırmak, dış pazar payını büyütmek, mevcut ve potansiyel bayilerle görüşmek amacıyla SIAL China 2017 Fuarı'nda yer aldıklarını belirtti.

 
Çayın ana vatanı Çin'de yoğun ilgiyle karşılaşmanın ayrı önem arz ettiğini vurgulayan Sütlüoğlu, "Çin çok büyük bir pazar. 3 binden fazla ulusal market zinciri noktası var. Biz bu noktaların bir kısmında yer alıyoruz. Amacımız ÇAYKUR'u daha fazla kişi ile buluşturabilmek. Bu amaç doğrultusunda potansiyel müşteri ve bayiler ile görüşmeler gerçekleştiriyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi