çaytv habergenel logo yanı

ÇAYKUR MEVSİMLİK İŞÇİ KURA ÇEKİMLERİ

13 Mart 2020 Cuma 14:37

caykur-mevsimlik-isci-kura-cekimleri-

Teşekkülümüze alınacak olan mevsimlik geçici işçi için Rize, Trabzon ve Artvin illerinde gerçekleştirilecek olan noter çekilişlerinde yoğun katılım olması tahmin edilmektedir.

 Teşekkülümüze alınacak olan mevsimlik geçici işçi için Rize, Trabzon ve Artvin illerinde gerçekleştirilecek olan noter çekilişlerinde yoğun katılım olması tahmin edilmektedir.

Ancak son günlerde dünyada yaşanan ve binlerce insanın ölümüne neden olan CORONA COVİD-19 salgını nedeni ile Cumhurbaşkanımız başkanlığında toplanan Corona virüsü zirvesinde ülke genelinde alınan tedbirler kapsamında, noter huzurunda çekilecek ve Yanlızca Bölgenin Tek Televizyonu Olan ÇAY TV televizyonundan canlı olarak yayınlanacak olan kura çekim günü kapalı spor salonu ve çevresinde kalabalık oluşmaması için, vatandaşların daha önceden ilan edilen alanlara sağlık tedbirlerine istinaden girilmesine izin verilmeyecektir.Kuralar çekilirken ÇAYKUR ve noter görevlilerinin haricinde Basın Kuruluşlarının Temsilcileri, kurası çekilen il ve ilçe muhtar derneklerinden birer temsilci ile kurası çekilecek olan fabrikada yetkili olan sendikadan 1 temsilci hazır bulunacaktır.
 
Kura günü herhangi bir olaya mahal verilmemesi açısından adayların veya aday yakınlarının kura çekimi yapılacak olan alanlara gelmemeleri, hem kendileri hem de toplum sağlığı açısından önem arz etmektedir.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Çay İşletmeleri Genel MüdürlüğüKURA ÇEKİMİ TARİHİ VE SAATİ 

- Rize ili ve ilçeleri ile Giresun ilini kapsayan kura çekimi 16 Mart 2020 tarihinde saat 11.00’da Rize Yenişehir Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır.

- Trabzon için noter kuraları 18 Mart 2020 Çarşamba günü saat 13.00’da Of Kapalı Spor Salonunda

- Artvin için ise 19 Mart 2020 Perşembe günü saat 13.00’da Hopa Spor Salonunda çekilecek.
TIKLA ÇAYTV CANLI İZLE


 ÇAYTV CANLI YAYIN YOUTUBE
 

.
.
.
.
ÇAYTV CANLI YAYIN ALTERNATİF İZLE 
 

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi