çaytv habergenel logo yanı

HASAN UZUN: ÇAYKUR ÜRETİCİNİN KAYBINA SEBEP OLMUŞTUR

20 Mayıs 2020 Çarşamba 13:22

hasan-uzun-caykur-ureticinin-kaybina-sebep-olmustur

2020 yaş çay kampanyası resmen başladı. Üreticilerden sanayicilere kadar binlerce kişi pandemi etkisiyle oluşan beklenmedik sorunların çözümü için yapılan çalışmaların sonuçlarını bekliyor. Sektörün belkemiği olan Çaykur her dönem olduğu gibi bu dönemde belirleyici olma özelliğini sürdürürken eleştirilerin hedefi olmaya da devam ediyor. Çay Tv canlı yayınında kampanyayı değerlendiren Çay Sanayicileri Derneği Başkanı Hasan Uzun yaptığı açıklamada çaykurun kampanyayı geç açtığını savundu. Uzun açıklamasında daha ilk günden taban fiyatın altında yaş çay alan firmalar bu rahatlığı çaykur dan almıştır, çaykur’un kampanyayı geç açması üreticilerin zararına olmuştur dedi.

 
         2020 yaş çay kampanyası resmen başladı.

Üreticilerden sanayicilere kadar binlerce kişi pandemi etkisiyle oluşan beklenmedik sorunların çözümü için yapılan çalışmaların sonuçlarını bekliyor.

Sektörün belkemiği olan Çaykur her dönem olduğu gibi bu dönemde belirleyici olma özelliğini sürdürürken eleştirilerin hedefi olmaya da devam ediyor. Çay Tv canlı yayınında kampanyayı değerlendiren Çay Sanayicileri Derneği Başkanı Hasan Uzun yaptığı açıklamada çaykurun kampanyayı geç açtığını savundu. Uzun açıklamasında daha ilk günden taban fiyatın altında yaş çay alan firmalar bu rahatlığı çaykur dan almıştır, çaykur’un kampanyayı geç açması üreticilerin zararına olmuştur dedi. 

 
UZUN: ÇAYKUR TABAN FİYAT ALTINDA ÇAY ALANLARA KURU ÇAY SATMAMALI

Taban fiyat altında çay alınmasına değinen Hasan Uzun çaykur bu konuda acilen devreye girmelidir, çaykur taban fiyat altında çay alan firmalara kuru çay satmayacağını açıklamalıdır dedi. 
 
UZUN: ÇAYKUR ADRESE TESLİM KURU ÇAY SATMIŞTIR

Çaykur’un bazı çay firmalarına kuru çay satmasını eleştiren Çay Sanayicileri Derneği Başkanı Hasan Uzun çaykur adrese teslim kuru çay satmıştır, bu ticaret şekli dünyada yoktur dedi.

 
 

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi