çaytv habergenel logo yanı

HOŞGELDİN YA ŞEHRİ RAMAZAN!

15 Mayıs 2018 Salı 14:05

hosgeldin-ya-sehri-ramazan
ATILGAN

HOŞGELDİN YA ŞEHRİ RAMAZAN!

 Ramazan Ayı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap, şu ifadeleri kullandı:

“11 ayın sultanı olan bir Ramazan ayına daha kavuşmanın manevi huzuruyla, Yüce Allah’tan tüm İslam âlemine bereketli ve hayırlı bir Ramazan geçirmelerini dilerim.

Gönüllerin merhamet dolduğu, yüreklerin iman ateşiyle ısındığı; sevgi, saygı, sabrın esas olduğu bu gönül dergâhının menzili Ramazan ayı bütün İslam âlemine hayırlı ve mübarek olsun. Allah tuttuğumuz oruçları, ettiğimiz duaları ibadetleri hayır-hasenatları kabul etsin.

Ramazan ayı boyunca her gün sizler için hazırlanan Gönül Soframızda sizleri ağırlamaktan şeref duyar ve teşriflerinizi bekleriz. Bu manevi iklim ve bereket ayı boyunca birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı daha da pekiştireceğiz.

Yine bir Ramazan ayı arifesinde vatansız ve işgalci İsrail’in zulmüyle karşı karşıyayız. Rabbim şu mübarek Ramazan ayının hürmetine bu zulümlerin sona ermesini ve Filistinli kardeşlerimizin refaha ermesini nasip etsin! Allah tüm Müslümanların yar ve yardımcısı olsun.

Rahmet, mağfiret ve bereket ayımız hayırlara vesile olsun. Allah nefsimizi terbiye ettiğimiz feyiz dolu oruçlar tutmayı nasip etsin. Hayırlı ve bereketli Ramazanlar.”

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi