çaytv habergenel logo yanı

Lösemili Çocuklar ve Aileleri İftarda Buluştu

07 Haziran 2018 Perşembe 07:13

losemili-cocuklar-ve-aileleri-iftarda-bulustu
ATILGAN

LÖSEV, Rize Yakamoz Restorantta iftar yemeğinde Rize'deki lösemili çocuklar ve aileleriyle buluştu.

 LÖSEV,  Rize Yakamoz restorantta iftar yemeğinde Rize'deki lösemili çocuklar ve aileleriyle buluştu. İl ziyaretleri düzenleyip ailelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit eden Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı halkla ilişkiler ve sosyal hizmet sorumluları, lösemili çocuklara ve ailelerine moral ve motivasyon sağlamak için bu kez de Rize'deydi.


 
Bu anlamlı ziyarette  ev sahipliği yapan Yakamoz restorantta yemek ; sohbet ,muhabbet, sevgi ve duygu dolu kucaklaşmalara sahne oldu .              Çocukların kendilerinin yanlız olmadığını hissettiği, ailelerin ise birbirine destek olduğu gözlerden kaçmadı.
             Açıklama Yapan Bir lösev gönüllüsü olan Yasemin Özçelik;  Organizasyona dahil olmak, bir tuğla da ben koymuş olmanın verdiği mutlulukla bölge sorumlumuz Sayın Sümeyra Bilen , halkla ilişkiler sorumlusu Eda Bayrambaş'a böyle bir etkinliğin mimarı oldukları için teşşkür etti..


 
              Özçelik;  İftar öncesi ziyaretlerimizde bize destek olan Rize Belediye Başkanımız Sayın Reşat Kasap ve eşi hanımefendiye sonsuz şükranlarımızı sunarım dedi.


 
            Ebruli yaşam derneği hanımefendilerinin de iftar sonrası katılıp verdiği desteklerden sonra kocaman bir ailemiz olduğu için mutlu ve duygulu hatıralarla gece son buldu. 


 

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi