çaytv habergenel logo yanı

Milletvekili Avcı Rize'de Teşekkür Ziyaretlerine Devam Ediyor

06 Temmuz 2018 Cuma 13:00

milletvekili-avci-rizede-tesekkur-ziyaretlerine-devam-ediyor
ATILGAN

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve merkez ilçe teşkilatı ile birlikte Rize Merkez Atatürk Caddesinde esnaflara teşekkür ziyaretinde bulundu.

 Rize Milletvekili Avcı vatandaşlar ve esnaflara 24 Haziran’da hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği seçimlerinde vermiş oldukları destekten ötürü teşekkür etti. Avcı ziyaretlerinde “ Seçim kampanyamız boyunca verdiğiniz destek bizler için çok önemli olmakla beraber çok değerliydi. Seçim günü gösterdiğiniz dik duruş ve kararlılıkla bizlerin ve Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durdunuz, gösterdiğiniz bu vakarlı duruş neticesinde ülkemiz yeniden birlik, beraberlik içinde istikrar için devam dedi. Şimdi bizlere düşen ülkemiz, bölgemiz ve Rize’miz için daha fazla çalışmak ve hizmet etme vakti. Hep birlikte Rize’mizin kalkınmasında el birliğiyle çalışacağız. Sizlerden aldığımız destekle vizyonumuzla her zaman en iyinin peşinde olacağız. Tekraren gösterdiğiniz teveccühe yürekten teşekkür ediyorum” dedi.
Milletvekili Avcı ziyaretlerin ardından beraberindeki ekip ile birlikte Rize Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü hizmet binasının inşaat alanında incelemelerde bulunarak, binanın son aşaması ile ilgili Çevre Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek ve yüklenici firma mühendislerinden bilgi aldı.YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi