çaytv habergenel logo yanı

MİNİKLERDEN EMNİYET MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

10 Nisan 2018 Salı 06:43

miniklerden-emniyet-mudurumuze-ziyaret
ATILGAN

Vakıflar İlkokulu 1. Sınıf Öğrencileri, Pazarköy Ali Usta İlkokulu 1. Sınıf Öğrencileri, Gülbahar Hatun Anaokulu 5 Yaş Grubu Öğrencileri ve Tophane Etüt Merkezi’nde kurs gören İstiklal İlkokulu 4.Sınıf Öğrencileri, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Altuğ VERDİ’yi Polis Haftası münasebetiyle ziyaret ettiler.

 Vakıflar İlkokulu 1. Sınıf Öğrencileri, Pazarköy Ali Usta İlkokulu 1. Sınıf Öğrencileri, Gülbahar Hatun Anaokulu 5 Yaş Grubu Öğrencileri ve Tophane Etüt Merkezi’nde kurs gören İstiklal İlkokulu 4.Sınıf Öğrencileri, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Altuğ VERDİ’yi Polis Haftası münasebetiyle ziyaret ettiler. Öğrencilerimizi makamında ağırlayan ve birebir ilgilenip sohbet eden Sayın Emniyet Müdürümüze öğrenciler, polislik hakkındaki düşüncelerini, büyüyünce polis olmak istediklerini, ilerde bu şerefli mesleği kendilerinin devralacağını söyleyerek polis abla ve abilerine yazdıkları şiirler ve yaptıkları resimlerle düşüncelerinin ne kadar saf ve temiz olduğunu gösterdiler.Öğrenciler aynı zamanda Rize Emniyet Müdürlüğü Kanka Polisiyle tanışıp keyifli zaman geçirdiler. Öğretmenler ise özellikle okul önü polis uygulamalarından çok memnun kaldıklarını, çocukların eskiden olduğu gibi polislerden korkmadıklarını aksine polisleri çok sevdiklerini dile getirerek teşekkürlerini ilettiler.


 
Konuşmaların sonunda İl Emniyet Müdürü Erdi;  öğrencilere çeşitli hediyeler vermiş ve tanımadıkları kişilere karşı dikkatli davranmaları konusunda tavsiyelerde bulundu..

 

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi