MÜSİAD AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

23 Ağustos 2019 Cuma 10:50

musiad-ailesi-buyumeye-devam-ediyor

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde Çay sektörü ve enerji sektörü başta olmak üzere kendi tasarım ve imalatıyla sektörün önemli ihtiyacını karşılayan Yazsan Makine Sanayi A.Ş. MÜSİAD ailesine katıldı

 Doğu Karadeniz Bölgesi’nde Çay sektörü ve enerji sektörü başta olmak üzere kendi tasarım ve imalatıyla sektörün önemli ihtiyacını karşılayan Yazsan Makine Sanayi A.Ş. MÜSİAD ailesine katıldı.

 
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Rize Başkanı Recep Taylan ve yönetim kurulu üyeleri MÜSİAD ailesine yeni katılan Yazsan Makine firmasını ziyaret ederek imalatını yerinde inceledi.

 
MÜSİAD Rize Başkanı Recep Taylan ziyaretteki açıklamasında, “Genç ve dinamik kadrosuyla, bölgemizde başta Çay imalatı sektörü ve enerji sektöründeki makinelerin Ar-Ge, tasarım, mühendislik ve üretimini kendi bünyesinde yapabilen Yazsan Makine firması sadece ilimiz için değil ülkemiz içinde önemli bir değerdir.Ayrıca, bu sanayi kuruluşunun üçüncü kuşaklar tarafından başarıyla yönetilmesi de takdire şayandır. MÜSİAD ailesine katılan firmamızı ve çalışanlarını gönülden tebrik ediyor, bu firmamızın başarısının örnek olmasını temenni ediyorum. Tüm zorluklara ve olumsuzluklara rağmen ülkemizin ve şehrimizin kalkınmasına kim bir çivi çakıyorsa, kim bir taş üzerine bir taş koyuyorsa, kim aş, iş veriyorsa ona minnettarız.” Dedi.

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi