MUSTAFA BAYRAK'TAN SERT KINAMA MESAJI

13 Şubat 2020 Perşembe 10:50

mustafa-bayraktan-sert-kinama-mesaji

-Meslektaşımız ve dernek başkan yardımcımıza yapılan saldırıyı nefretle kınıyorum. Saldırı haberciliğe yapıldı -53 Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Bayrak başkan yardımcısı Togay Muradoğlu na yapılan saldırının tüm basın mensuplarına yapıldığını söyledi.

-Meslektaşımız ve dernek başkan yardımcımıza yapılan saldırıyı nefretle kınıyorum.
        Saldırı haberciliğe yapıldı
-53 Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Bayrak başkan yardımcısı Togay Muradoğlu na yapılan saldırının tüm basın mensuplarına yapıldığını söyledi.
 
 RİZE: Çay TV haber müdürü ve program yapımcısı Togay Muradoğlu na yapılan saldırının Rize de görev yapan tüm camiaya yapıldığını hatırlatan 53 Gazeteciler derneği Başkanı Mustafa Bayrak faillerin bulunmasını istedi.
 
     53 Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Bayrak yaptığı açıklamada “ Dernek Başkan yardımcımız Togay Muradoğlu na yapılan çirkin saldırıyı nefretle kınıyorum. Bu saldırı aslında dürüst gazetecilik yapan tüm basın mensuplarını yapılmıştır. Mesleğini icra eden , camia içinde oldukça sevilen ve bir karıncayı bile incitmeyecek arkadaşımızın böylesine saldırıya uğraması bizleri derinden üzmüştür. Böyle bir saldırı asla karşılıksız kalmamalı, bunu yapanlar, kim olursa olsun bunun hesabını vermeli, bunu yapanların saldırganların işi olduğunu düşünmüyorum, bunların arkasında bazı güçler olmalı, bu güçler adalet ve kamuoyu önünde hesabını vereceklerdir” dedi.
 
      Bayrak “ Bu saldırıyı tüm basın mensuplarına yapmışlardır, doğru, dürüst, ilkeli habercilik yapan insanlar maalesef bu tür saldırılara uğramakta, kamuoyu ise dürüst ve ilkeli gazeteci isterken, bu tür saldırılara da gerekli dersi vermeli. Saldırganların insanlıktan nasibini almayan kişiler olduğunu düşünüyorum, insanlıktan nasibini almayan kişiler, aynı kişilikle cevabını alacaklardır” dedi.
 

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi