NECATİ HOCA HIZLA İYİLEŞİYOR

13 Kasım 2019 Çarşamba 10:26

necati-hoca-hizla-iyilesiyor
google haber detay altı

Rize’nin duayen hocalarından ve yaptığı programlarla adeta Fenomen olan ve Türkiye’nin uzun süre verdiği ilgin cevaplarla gündeminde yer alan Necati Hoca (Hutoğlu) yaklaşık 4 ay önce Beyninde Pıhtı atması sonucu Hastaneye kaldırılıp yoğun bakıma alınmıştı.

 Rize’nin duayen hocalarından ve yaptığı programlarla adeta Fenomen olan ve Türkiye’nin uzun süre verdiği ilgin cevaplarla gündeminde yer alan Necati Hoca (Hutoğlu) yaklaşık 4 ay önce Beyninde Pıhtı atması sonucu Hastaneye kaldırılıp yoğun bakıma alınmıştı.

Bu hastalığa bağlı olarak kısmı felç geçiren Necati Hoca; Rize Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Beyin cerrahı ve Nöroloji uzmanları tarafından sıkı bir tedavi altına alındı. Birkaç gün Hastanede kaldıktan sonra evine gönderilen Necati Hoca, her hafta hastaneye giderek rutin kontrollerini yaptırdı. 
 
Türkiye ve yurt dışından çok sayıda ki izleyicisi olan Necati Hocamızın; hastalığını duyan herkes çok üzüldü. Telefonlara cevap veremediği için sosyal medya üzerinden durumuyla alakalı görüntüleri paylaşıyor. 
 
Necati Hocamızı hiçbir zaman yalnız bırakmayan partneri Orhan Yazıcılar; onu sürekli ziyarette bulunup, izleyicilerine, sevenlerine ve dostlarını bilgilendiriyor.
 
Çay Tv de 18 yıl aralıksız canlı olarak soru-cevap şeklindeki programlarına hastalığı nedeniyle ara vermek durumunda kalmıştır. 
 
Necati Hoca: ‘’İzleyicilerimi çok özledim. Programlarıma devam etmeyi çok arzu ederdim ama, artık sağlığım el vermiyor. Telefonlara bakamıyorum. Evimde bizzat gelip ziyaret edenlere çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar ben izleyicilerime dua ettim. Şimdi ise onların duasına ihtiyacım var. Dualarını bekliyorum. Herkese selam eder; Allah’a emanet ediyorum’’ Diye konuştu.
 

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Mustafa GÖNÜLDAŞ

    Misafir Necati Hoca... Ömrünü ilimle yoğurdu. İlminin üzerini kapatmadı. İlmini paylaşırken Yunus EMRE gibi halk dilini kullanda. Güzel Türkçemizle bütün insanların anlıyacağı sağdelikle anlattı. Asil ve asaletli Necip Türk Milletinin ilim adamlarından..Orhan Hoca ise programlara renk katan hocalarımızdan..Ruhları ezelde çitilenmiş nur yüzlü insanlar...Kültür Bakanlığı Necati hoca ile Orhan Hocanın programlarını kitap haline getirip gençlerin okumasına imkan sağlamalıdır... Orhan Hocadan Vatan ve millet çokşeyler bekliyor... Orhan Hoca ve Necati Hocaya selam olsun... Allah ve Resulunun rahmeti,bereketi üzerlerine olsun.. Sağlık ve huzurlu günleri için duacı oluruz. 20 Kasım 2019 06:24

  • Hocam ALLAH cc saglık versin

    Misafir Cok üzüldüm acaba ne oldu hocama iyilesti mi? 01 Mayıs 2020 01:31

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi