çaytv habergenel logo yanı

Osman Cerrah’a 4 gündür ulaşılamıyor

27 Kasım 2018 Salı 07:59

osman-cerraha-4-gundur-ulasilamiyor
ATILGAN

Rize’de kaybolan down sendromlu Osman Cerrah’a 4 gündür ulaşılamıyor.

 Osman Cerrah geçtiğimiz Perşembe günü saat 17.00’da evinin yakınlarında araçtan indi ve bir daha kendisinden haber alınamadı. Araçtan indiği yer olarak İyidere merkez ve Sarayköy civarında kaybolduğu düşünülen down sendromlu Cerrah için AFAD, Jandarma ve Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler harekete geçti. 4 gündür aralıksız devam eden arama çalışmalarında eğitimli köpekler de eşlik etti. 

 
Ağabeyini en son tanıdıkları birinin kendi aracı ile yolun kenarında bıraktığını dile getiren Özcan Cerrah, o günden beri ağabeyini aradıklarını ifade etti. Cerrah, “Kaybolan ağabeyimi arıyoruz. Perşembe günü saat 17.00’da Sarayköy civarında bir arkadaşımız araçla bıraktığını söyledi. Burada bulamıyoruz ama. Her yere baktık hiçbir yerde değil. Ekiplerden gelecek mutlu haberi bekliyoruz. Vatandaşlarımızda duyarlı olsunlar, ağabeyimi gören duyan yerini bilen varsa emniyete haber versin” dedi. 

 
Cerrah’ı görenlerin 155 Polis İmdat hattı ile 156 Jandarma İmdat hattı veya 0542 459 90 54 numaralı telefona bilgi verilmesi istenildi.
YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi