Rize Genç MÜSİAD ailesi iftarda buluştu

22 Mayıs 2019 Çarşamba 08:24

rize-genc-musiad-ailesi-iftarda-bulustu

Rize Genç MÜSİAD üyeleri her ramazan geleneksel olarak düzenlediği iftar programı ile bu yıl da ailelerin katılımıyla bir araya geldi.

 Rize Genç MÜSİAD üyeleri her ramazan geleneksel olarak düzenlediği iftar programı ile bu yıl da ailelerin katılımıyla bir araya geldi.

 
Rize Genç MÜSİAD’ın geleneksel iftar programı, MÜSİAD Rize Başkanı Recep Taylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Genç MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ve Rize Genç MÜSİAD üyeleri ailelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 
Rize Genç MÜSİAD Başkanı Emre Soykan programdaki konuşmasında, “11 ayın sultanı ramazan ayı; huzur, barış, kardeşliğin ve birlik beraberliğin en yüksek seviyeye ulaştığı aydır. Ramazanın bereketiyle günde 2 sefer birlikte aynı sofranın etrafında buluşuyoruz. Bu birlik ve beraberliği hayatımızın her alanına yansıtmanın gayreti içerisindeyiz. 
Bu mübarek ayda Türkiye olarak; 80 milyon kenetlenmiş ve tek vücut olmanın heyecan ve gururunu yaşamaktayız. Biz gençler olarak her zaman ülkemize ve şehrimize nasıl daha fazla katma değer üretiriz bunun çaba ve gayreti içerisindeyiz. Genç MÜSİAD olarak gerek ülkemizde, gerekse dünyanın dört bir yanında süren faaliyetlerimiz ve projelerimizle vazifemizi layıkıyla yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz.” Şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi