çaytv habergenel logo yanı

Rize Reşadiye mahallesi Fatih manavdan Coronavirüse karşı örnek davranış

23 Mart 2020 Pazartesi 19:48

rize-resadiye-mahallesi-fatih-manavdan-coronaviruse-karsi-ornek-davranis

Rize Reşadiye mahallesi Fatih manavdan Coronavirüse karşı örnek davranış Dünyayı kasıp kavuran Ülkemizde de kendisini ciddi bir şekilde gösteren coronavirüse karşı devletimizin mücadelesine Rize Reşadiye Mahallesi Fatih Manav işletmecisi Fatih Karasu duyarlılık örneği gösterdi.

 Rize Reşadiye mahallesi Fatih manavdan Coronavirüse karşı örnek davranış

Dünyayı kasıp kavuran Ülkemizde de kendisini ciddi bir şekilde gösteren coronavirüse karşı devletimizin mücadelesine Rize Reşadiye Mahallesi Fatih Manav işletmecisi Fatih Karasu duyarlılık örneği gösterdi.
 
Rize Reşadiye mahallesi Fatih manav İşletmecisi Fatih Karasu "Devletimizin bildirimlerini önemsiyor halkımızın sağlığını düşünüyoruz.Corona virüsün üstesinden devletimiz sayesinde geleceğiz,bizde üzerimize düşen sorumluluk gereği halkımızın sağlığı için meyvelerimize el değmemesi için poşetleyerek halkımız hizmetine sunuyoruz."dedi.
 
Fatih manav işletmecisi Fatih KARASU'nun meyveleri poşetlemesi mahalle halkınında taktirlerini aldı.

HABER: GÜRCAN BENLİ

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • AŞIRI REKLAM KOKUYOR

    Misafir tabi canım bizi düşünüyor fatih manav çürük çarık ne varsa karışır arada ne olacak normal günde rizede manavdan kiraz aldık adam sözde hacı sakallı adama diyorum misafir geldim abi misafir geldıgım eve göturecegım duzgununden ver lutfen adam doldurmus curuk eve vvarınca anladm hakkım haram olsun paramda... Biz rizenın esnafını az cok tanıdık 28 Mart 2020 17:08

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi