çaytv habergenel logo yanı

RİZE'DE BÜYÜK FUHUŞ OPERASYONU

13 Nisan 2019 Cumartesi 08:26

rizede-buyuk-fuhus-operasyonu
ATILGAN

Rizenin Fındıklı ilçesinde 6 şüpheli yakalandı... 13 adreste yapılan aramalarda 6 şüpheli yakalanmış 77 kişinin ifadesine başvurularak işlem yapıldı... Gürcistan uyruklu T.C Vatandaşı bir kadında vdrl ( frengi ) , Gürcistan uyruklu başka bir kadında ise HCV ( HEPATİT C ) Hastalığı tespit edilmiştir... 2 şüpheli sevke edildikleri Pazar Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı.. Hakkında yürütülen tahkikat sürecinde mevcutlu olarak çıkarılan sevk olundukları Pazar Sulh Ceza Hakimliğince yapılan sorguları sonrası 1 kişi serbest bırakılmış olup, 1’i kadın olmak üzere 3 şahıs ADLİ KONTROL (Denetimli Serbest) şartıyla salıverilmişlerdir.

Rizenin Fındıklı ilçesinde 6 şüpheli yakalandı...
 
13 adreste yapılan aramalarda 6 şüpheli yakalanmış 77 kişinin ifadesine başvurularak işlem yapıldı...
 
Gürcistan uyruklu T.C Vatandaşı bir kadında vdrl ( frengi ) , Gürcistan uyruklu başka bir kadında ise HCV ( HEPATİT C ) Hastalığı tespit edilmiştir...
 
2 şüpheli sevke edildikleri Pazar Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı..
 
Hakkında yürütülen tahkikat sürecinde mevcutlu olarak çıkarılan sevk olundukları Pazar Sulh Ceza Hakimliğince yapılan sorguları sonrası 1 kişi serbest bırakılmış olup, 1’i kadın olmak üzere 3 şahıs ADLİ KONTROL (Denetimli Serbest) şartıyla salıverilmişlerdir.
 

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi