çaytv habergenel logo yanı

RİZE'DE KAPALI OLAN İŞYERİ HASTANE ÇALIŞANLARINA 2000 ADET SİPERLİK HEDİYE ETTİ

21 Mayıs 2020 Perşembe 11:05

rizede-kapali-olan-isyeri-hastane-calisanlarina-2000-adet-siperlik-hediye-etti

Vaveyla Turizm Müdür'ü Mahmut Aslan Rize Devlet Hastanesi Hastane Müdürü Davut Aksoy'a teslim etmek üzere Tıbbi Sekreter Ömer Bey'e siperlikleri teslim ederek açıklamalarda bulundu.


 Toplam 2000 adet siperlik temini yapıldı. 

 
    Vaveyla Turizm Müdür'ü Mahmut Aslan Rize Devlet Hastanesi Hastane Müdürü Davut Aksoy'a teslim etmek üzere Tıbbi Sekreter Ömer Bey'e siperlikleri teslim ederek açıklamalarda bulundu.

Halk'ın kalkanı sağlıkçılarımız; Covid-19 virüs salgınında da gördük ki sağlıkçılarımız vazgeçilmezlerimiz arasında. Her vakada olduğu gibi yine en ön safta savaşan sizler oldunuz, canlarınızı feda ettiniz.

Yer yer evlatlarınızdan, ailelerinizden ayrı kaldınız. Milletçe hakkınızı ödeyemeyiz. İlk günden bu yana harfiyen kurallara uyan kurumumuz acenta faaliyetlerini durdurmuş, tüm turları iptal edip, tüm Rezervasyon iadelerini konuklarımıza yapmıştır.Başta Cumhurbaşkanımız, Sağlık Bakanımız ve sağlıkçılarımızın çağrısına uyarak Mart ayından bu yana evlerdeyiz. Tek temennimiz en kısa sürede bu hastalığın sona ermesi, hasretlerin sona ermesi, sağlık çalışanlarımız ve tüm halkımızı turlarımızda ağırlamamız.

Sürecin başından bu yana çeşitli hastane ve kurumlara toplam da 1500 adet siperlik temini yapılmış olup,şimdi de devlet hastanemize 500 adet siperlik yardımında daha bulunuyoruz.Toplamda sağlıkçılarımıza 2000 adet siperlik yardımında bulunduk. Örnek teşkil ederek tüm sektörlerden sağlıkçılarımıza yardımların sürmesi temennimizdir. Covid-19 zorlu sürecini ilk günden itibaren büyük bir titizlikle ve profesyonel bir çalışma ile yürüten başta Cumhurbaşkanımıza, Sağlık Bakanımıza, Rize Valimize, Tüm sağlık çalışanlarına, Tüm Emniyet Personeline yürekten şükranlarımızı sunuyoruz.
 
Tüm Müslüman Aleminin Ramazan Bayramını kutlar, sağlıklı günlere en kısa sürede kavuşmayı dileriz.
 
Sağlık çalışanlarımız ile güvendeyiz.
Sağlık çalışanlarımız ile varız.

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi