çaytv habergenel logo yanı

Rize'de Sağlıkçılardan Anlamlı Zeytin Dalı Harekatı mesajları

05 Şubat 2018 Pazartesi 06:35

rizede-saglikcilardan-anlamli-zeytin-dali-harekati-mesajlari
ATILGAN

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'e yönelik başlattığı 'Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan askerlere destek ve farkındalık oluşturulması amacıyla Rize’de hastabaşı monitörlerinde Türk bayrağı ve asker görselleri yayımlanmaya başlandı.

 Rize İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, kentte hizmet veren sağlık kuruluşunda görev yapan tüm sağlık personellerinin harekâta yönelik farkındalık oluşturmak ve Türk birliklerine destek olmak için bu uygulamayı başlattıklarını söyledi.Tepe, Silahlı Kuvvetlerimizin, Suriye'de ülkemizin güvenliğini tehdit eden unsurlara karşı zaruri bir harekâta giriştiğini belirterek, “Bizlerde Rize sağlık çalışanları olarak kahraman askerlerimizi tüm yüreğimizle cani gönülden destekliyoruz. Bu kutsal vatan uğruna gözünü kırpmadan gerektiğinde canini dahi veren yiğit askerlerimiz her zaman gönlümüzdedir ve başımızın tacıdır. Borçlarını asla ödeyemeyeceğimiz kahraman ordumuza bizlerde Rize’den karınca kararınca destek olmak adına tüm hastanelerimizin hasta başı monitörlerimizde, vatandaşımızın göreceği monitörlerde asker ve bayrak temalı görüntüler yerleştirdik. Amacımız tüm vatandaşlarımızda var olan vatan sevgisini canlı tutabilmek adına küçük bir çabadır” diye konuştu.

112 personelleri de harekete destek olmak için “Gönlü Vatan Aşkıyla Dolup Taşan Canlara Bin Selam Olsun” mesajıyla harekâta desteklerini ifade ederken, öte yandan da hastanenin dışına da büyük boyutlarda Türk bayrakları asıldı.

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi