Rize'de Şehiriçi dolmuş çalışanlarına kovit-19 testi yapıldı

05 Haziran 2020 Cuma 11:52

rizede-sehirici-dolmus-calisanlarina-kovit-19-testi-yapildi
google haber detay altı

Rize’de korona virüs tedbirleri kapsamında riski meslek gruplarında çalışanlara korona virüs testleri yapılmaya başlandı.

 Rize’de korona virüs tedbirleri kapsamında riski meslek gruplarında çalışanlara korona virüs testleri yapılmaya başlandı.

Geçtiğimiz günler Şehir içi dolmuş çalışanlarına korona virüs testi yapıldı. Test sonuçları gelirken pozitif vakaya rastlanmadı. Pandemi döneminde en riskli gruplarda yer alan dolmuş esnafında pozitif vakanın olmaması vatandaşları da dolmuş çalışanlarını da rahatlattı.

Rize Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu yönetim kurulu üyesi İsmail Uzunsakal pandemi sürecinde tüm önlemlerini alarak çalışan herkese teşekkür ederek “2 Haziran salı günü Rize şehiriçi dolmuş için sağlık bakanlığımızdan yapılan kovit19 yapılan testlerin tamamı negatif çıkmıştır.Bu virüs salgınında en büyük tehlikeyi yaşayan arkadaşlarımız hijyen ve  dezenfekte kurallarını fazlası ile dikkate aldığından şehiriçi dolmuş esnaf arkadaşlara teşekkür ederiz. Dolmuşlarımız Rize halkımız için güvenlidir.” İfadelerini kullandı.
Yorum yazabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi