çaytv habergenel logo yanı

Rizede Zehir Bitkisine Operasyon

08 Ağustos 2017 Salı 12:12

rizede-zehir-bitkisine-operasyon
ATILGAN

Son Bir Haftada 120 kök Hint Keneviri bitkisi Rize Polisi tarafından yakalandı...

 - Fındıklı İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizce İlimizde Uyuşturucu madde ticareti yapanların yakalanması, uyuşturucu madde kullanılmasının engellenmesine yönelik olarak yapılan istihbarati çalışmalar kapsamında şüpheli O.Z.A.  isimli şahısın çaylığında ekili vaziyette uyuşturucu yapımında kullanılan 52 kök hint keneviri tespit edilmiş olup görevlilerimiz tarafından sökülerek adli tahkikata esas olmak üzere muhafaza altına alınmıştır.

- Pazar İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizce İlimizde uyuşturucu madde kullanılmasının engellenmesine yönelik olarak yürütülen çalışmalarda şüpheli S.Ş. isimli şahısın bahçesinde ekili vaziyette uyuşturucu yapımında kullanılan 68 kök hint keneviri tespit edilmiş olup adli tahkikat süreci devam etmektedir.
 
Acil bir durumla karşılaştığınızda polis ekiplerinin anında müdahale edebilmesi için 155 Polis İmdat Hattı aranarak ihbarda bulunulması hayati önem taşımaktadır. Rize Emniyet Müdürlüğü olarak daha huzurlu ve güvenli bir Rize İçin suç ve suçlularla olan mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir. 

 

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi