çaytv habergenel logo yanı

RİZELİ CEMİL KAZANCI FENEROL KAMPANYASINDA 5000 FORMA ALDI

15 Mayıs 2019 Çarşamba 08:16

rizeli-cemil-kazanci-fenerol-kampanyasinda-5000-forma-aldi

Fenerbahçe tarafından başlatılan “FenerOl” kampanyasında 5000 forma alarak kulübe katkı sağlayan Cemil Kazancı’nın kim olduğu vatandaşlar tarafından merak edildi. Cemil Kazancı ne iş yapıyor? Cemil Kazancı hakkında yapılan araştırmalar da hız kazandı. Beşiktaşlı Cemil Kazancı WinWin kampanyasına 5 bin formayla destek oldu. Cemil Kazancı’dan Rizespor’a yazılmak üzere tam 5 bin forma bağışı geldi.

 Fenerbahçe tarafından başlatılan “FenerOl” kampanyasında 5000 forma alarak kulübe katkı sağlayan Cemil Kazancı’nın kim olduğu vatandaşlar tarafından merak edildi. Cemil Kazancı ne iş yapıyor ? Cemil Kazancı hakkında yapılan araştırmalar da hız kazandı. Beşiktaşlı Cemil Kazancı WinWin kampanyasına 5 bin formayla destek oldu. Cemil Kazancı’dan Rizespor’a yazılmak üzere tam 5 bin forma bağışı geldi.

Peki Cemil kazancı kim ?

 
CEMİL KAZANCI KİMDİR?
 
1961 doğumlu Cemil Kazancı, çalışma hayatına aile grup şirketlerinde başlamıştır. İlk olarak jeneratör üretim ve satış alanında yöneticilik görevlerinde bulunan Cemil Kazancı, daha sonra Grup'un enerji alanındaki faaliyetlerini büyütmek ve elektrik enerjisi üretmek amacıyla, 1997 yılında faaliyete geçen Aksa Enerji'nin kuruluşunda aktif rol almıştır.
 
Cemil Kazancı, Holding ve Aksa Enerji Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinin yanı sıra, Kazancı Holding ve Grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği de yapmaktadır.
 
5000 FORMA BAĞIŞLADI!
 
Beşiktaşlı Cemil Kazancı WinWin kampanyasına 5 bin formayla destek oldu. Cemil Kazancı’dan Rizespor’a yazılmak üzere tam 5 bin forma bağışı geldi. Acun Ilıcalı Cemil Kazancı’nın 5 bin formalık bağışını telefonuna gelen mesajla duyurdu.
 
Acun Ilıcalı sağolsun duygusal da bir mesaj yazmış diyerek “Bu desteği senin için yapıyorum, sağol varol” demiş.
 
Acun Ilıcalı da “Sen sağol varol Cemil abi. Cemil Kazancı’ya çok teşekkürler” dedi.
 
Cemli Kazancı Rizeli Fenerbahçeliler olarak formaları satın aldıklarını duyurdu.
 
Rize’nin aldığı toplam forma sayısı 6 bin 513 oldu. 

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi