çaytv habergenel logo yanı

RİZELİ ÖMER FARUK TURGUT SAĞLIKÇILAR İÇİN YÜZ KORUYUCU SİPERLİK YAPTI

07 Nisan 2020 Salı 12:11

rizeli-omer-faruk-turgut-saglikcilar-icin-yuz-koruyucu-siperlik-yapti

Rizeli Ömer Faruk Turgut sağlıklıkçıları düşünerek kendi imkanlarıyla 48 adet yüz koruyucu siperlik yaptı ve Rize valiliği twetter hesabından twet atarak bunları sağlıkçılara ualştırmalarını istedi.. Rize valiliği twet sayfasından kendisine ulaşan Ömer Faruk Turgut'a twet'ten cevaben Emanetlerin sağlık çalışanlarına ulaşacaktır mesajı paylaşıldı..Bu da şunu gösteriyor bütün halkımız kendi imkanlarıyla elinden ne geliyorsa yapmaya çalışıyor..Onun için birlikte bağaracağız sloganı bu ülkede birliğimizi dahada güçlendirdiğini gösteriyor... BİZDE ÇAYTV AİLESİ OLARAK TEBRİK EDİYORUZ..

 Rizeli Ömer Faruk Turgut sağlıklıkçıları düşünerek kendi imkanlarıyla 48 adet yüz koruyucu siperlik yaptı ve Rize valiliği twetter hesabından twet atarak bunları sağlıkçılara ualştırmalarını istedi..

Rize valiliği twet sayfasından kendisine ulaşan Ömer Faruk Turgut'a twet'ten cevaben Emanetlerin sağlık çalışanlarına ulaşacaktır mesajı paylaşıldı..

Bu da şunu gösteriyor bütün halkımız kendi imkanlarıyla elinden ne geliyorsa yapmaya çalışıyor..Onun için birlikte bağaracağız sloganı bu ülkede birliğimizi dahada güçlendirdiğini gösteriyor...

 
BİZDE ÇAYTV AİLESİ OLARAK TEBRİK EDİYORUZ..

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi