çaytv habergenel logo yanı

Rize'ye Atanan Yeni Emniyet Müdürü Altuğ Göreve Başladı

26 Ağustos 2017 Cumartesi 07:54

rizeye-atanan-yeni-emniyet-muduru-altug-goreve-basladi
ATILGAN

Son kararname ile Rize İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan 1.Sınıf Emniyet Müdürü Altuğ Verdi görevi Sadettin Aksoy’dan devir aldı.

 Son kararname ile Rize İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan 1.Sınıf Emniyet Müdürü Altuğ Verdi görevi Sadettin Aksoy'dan devir aldı.

 
22 İlin Emniyet Müdürünün değiştirilmesi ile birlikte Rize Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy 10 aydır görev yaptığı Rize'den Çankırı Emniyet Müdürlüğüne atanırken Rize Emniyet Müdürlüğü görevine ise Altuğ Verdi atanmıştı.


 
Emniyet Müdürlüğü önünde düzenlenen törende yeni Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ekip arkadaşlarını tanıdıktan sonra kapıda kendisini karşılayan Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ile birlikte makama çıktı. Bayrağı devir eden Aksoy, "İnanıyorum ki yeni gelen arkadaşımız bıraktığımız yerden göreve devam edecektir. Başarılı bir ekibimiz var ve Rize'ye yaptığımız hizmetleri ekibim ile birlikte yaptım. Devlet terbiyesi ile büyüdüğümüz ülkemizde her an her yerde görev yapmaya hazırız" dedi.
 
Yeni Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ise Rize'de olmaktan mutlu olduğunu belirterek, "Müdürümün başarılı görevlere imza attığını yakın dostlarımdan duydum, kendisini icraatları ve kurduğu dostluklar ile tanımaktayım. Rize bizim için özel bir yer ve müdürümün bıraktığı yerden bayrağı devir alıp Rize'nin huzuru için çalışacağım" diye konuştu.

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi