SALVADER ÜYELERİYLE BAYRAMDA BİR ARAYA GELDİ..

06 Haziran 2019 Perşembe 14:01

salvader-uyeleriyle-bayramda-bir-araya-geldi
google haber detay altı

Ramazan Bayramı’nın 2. Gününde Salvader başkanlığını yürüten D. Ali Toptan’ın öncülüğünde saat 15’de SALVADER Derneğinde Bayramlaşma merasimi yapıldı.

 Ramazan Bayramı’nın 2. Gününde Salvader başkanlığını yürüten D. Ali Toptan’ın öncülüğünde saat 15’de SALVADER Derneğinde Bayramlaşma merasimi yapıldı. 

Törene Salvader’in yönetim kurulu, üyeleri ve vatandaş katıldı.
 
Denek başkanı D. Ali Toptan:  ‘’Ramazan Ayı’nın ardından Ramazan Bayramına’da çok şükür kavuştuk. Değerli Salvader yönetim ve üye kardeşlerim. Bayramlaşma ziyaretleri uzun tutulmaz. Çünkü hepimizin ziyaret edeceği daha bir çok yer vardır. Ancak sizlerle bir arada olmamız vesilesiyle bir iki açıklamada bulunmak istiyorum.
 
Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar çok önemli hizmetler verdik. Devamında da bu hizmetlerimiz daha da gelişerek devam edecektir. Vadimiz için faydalı ve olumlu gördüğümüz her işe el atma gayreti içindeyiz. Bugüne kadar pek çok taleplerimiz oldu. Bunların bir kısmı yerine getirildi. Ancak yeterli değil. Daha yapacağımız çok iş vardır. Vadimiz bir çok sorunlarla boğuşan bir vadi. Ümit ediyorum ki, kısa ve uzun vadede daha çok işler yapmalıyız. Başta Doğalgaz ve duble yol talebimiz oldu. Bunlardan duble yolumuz değerlendirilmeye alındı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Sırada olmazsa olmazımız olan Doğalgaz ve daha bir çok projelerimiz vardı. İnşallah bunlarında takipçisi olacağız.


 
Vadimiz için ciddi beklentilerimiz vardır. Bunların zaman içinde inşallah çözümü gerçekleşir. Diye düşünüyorum.’’ Dedi..
 
Bayramlaşma sonrasında ikramlar yapıldı.
 
SALVADERDEN BİR TEŞEKKÜR DE ÇAYKUR CAMİASINA !... 
 
2019 yaş çay kampanyasının Ramazan Bayramına rastlamış olması  ve bayramla birlikte 10 gün resmî tatil ilan edilmiş olmasına rağmen; Çay Kur Genel müdürlüğü üretici lehine tatil yapmadan özveri ile tüm çalışanlarıyla mesai yapmaları  karşılığında BİZLER üreticiler OLARAK çayımızı rahatça diğer günler de olduğu gibi satmaya devam ediyoruz.


 
  Böylesine  duyarlı davranışlarından dolayı Başta Çay Kur genel müdürü OLMAK ÜZERE TÜM ÇAYKUR CAMİASINA ve çalışanlarına BİZ ÜRETİCİLER OLARAK TÜM CAMİAYA TEŞEKKÜR  EDIYORUZ.
 
 Samimi ve en kalbi saygılarımızla BAYRAM LARINI KUTLUYORUZ…
 

Yorum yazabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi