rizede--engelleri-muzikle-asiyorum-projesi- rize-bakkallar-odasi-baskan-koc-yasadisi-acik-tutun-satislarina-dikkat-cekti ardesende-atmaca-guzellik-yarismasi-duzenlendi rizede-koyun-surusu-ile-karayoluna-cikti-trafik-kilitlendi rize-muftulugunden-cami-ici-etkinliklerine-davet rizespor-taraftar-grubu-53kolordu-kan-bagisinda-bulundu muhammed-avcidan-rize-artvin-havalimani-aciklamasi coruh-edas-enerji-calisanlari-haftasini-kutladi

Rize’nin Çayeli ilçesine bağlı Yamantürk ortaokulunda başlatılan “Engelleri Müzikle Aşıyorum” projesi ile aralarında otizm, görme engelli ve bedensel engelli olan çocuklara müzik

Rize Bakkalar Odası Başkanı Galip Koç kaçak tütün ve dolu makaron satışı bakkal esnafını zorladığını söyledi.

Ardeşen'de Atmaca Güzellik Yarışması Düzenlendi Atmacalar Podyumda Boy Gösterdi

Rize'de, havaların soğuması ile birlikte yaylalardan göç etmeye başlayan çobanlar yola koyuldu. İkizdere ilçesinde yaklaşık 600 küçükbaş hayvanı ile karayolunda ilerleyen çobanlar,

İslam tarihi ve medeniyetindeki yeri ve önemi göz önünde bulundurularak camilerin sevgi, bilgi ve birlik mekânı olduğu bilinmektedir.

Rizespor'un en geniş kitleye sahip taraftar grubu 53.Kolordu, bugün Rize Memişağa parkında bulunan Kızılay Kan Merkezine kan bağışında bulunarak örnek bir davranış sergiledi.

Deniz üzerine dolgu yöntemiyle inşa edilen Türkiye'nin ikinci havalimanı olacak Rize-Artvin Havalimanında çalışmalar sürüyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez tarafından ilan edilen ve her yıl Kasım ayının ikinci haftası yapılması planlanan Enerji Çalışanları Haftası’nın ilk

rizede--engelleri-muzikle-asiyorum-projesi-

Rize’de “Engelleri Müzikle Aşıyorum” projesi

Rize’nin Çayeli ilçesine bağlı Yamantürk ortaokulunda başlatılan “Engelleri Müzikle Aşıyorum” projesi ile aralarında otizm, görme engelli ve bedensel engelli olan çocuklara müzik dersi veriliyor.

19 Kasım 2019 Salı 07:43
rize-bakkallar-odasi-baskan-koc-yasadisi-acik-tutun-satislarina-dikkat-cekti

Rize Bakkallar Odası Başkan Koç: Yasadışı Açık Tütün Satışlarına Dikkat Çekti

Rize Bakkalar Odası Başkanı Galip Koç kaçak tütün ve dolu makaron satışı bakkal esnafını zorladığını söyledi.

18 Kasım 2019 Pazartesi 14:22
ardesende-atmaca-guzellik-yarismasi-duzenlendi

Ardeşen'de Atmaca Güzellik Yarışması Düzenlendi

Ardeşen'de Atmaca Güzellik Yarışması Düzenlendi Atmacalar Podyumda Boy Gösterdi

18 Kasım 2019 Pazartesi 14:14
rizede-koyun-surusu-ile-karayoluna-cikti-trafik-kilitlendi

Rize'de Koyun sürüsü ile karayoluna çıktı, trafik kilitlendi

Rize'de, havaların soğuması ile birlikte yaylalardan göç etmeye başlayan çobanlar yola koyuldu. İkizdere ilçesinde yaklaşık 600 küçükbaş hayvanı ile karayolunda ilerleyen çobanlar, trafikte ilginç görüntüler oluşturdu.

18 Kasım 2019 Pazartesi 13:54
rize-muftulugunden-cami-ici-etkinliklerine-davet

Rize Müftülüğünden Cami İçi Etkinliklerine Davet

İslam tarihi ve medeniyetindeki yeri ve önemi göz önünde bulundurularak camilerin sevgi, bilgi ve birlik mekânı olduğu bilinmektedir.

18 Kasım 2019 Pazartesi 13:50
rizespor-taraftar-grubu-53kolordu-kan-bagisinda-bulundu

RİZESPOR TARAFTAR GRUBU 53.KOLORDU KAN BAĞIŞINDA BULUNDU

Rizespor'un en geniş kitleye sahip taraftar grubu 53.Kolordu, bugün Rize Memişağa parkında bulunan Kızılay Kan Merkezine kan bağışında bulunarak örnek bir davranış sergiledi.

18 Kasım 2019 Pazartesi 09:40
muhammed-avcidan-rize-artvin-havalimani-aciklamasi

MUHAMMED AVCI'DAN RİZE-ARTVİN HAVALİMANI AÇIKLAMASI

Deniz üzerine dolgu yöntemiyle inşa edilen Türkiye'nin ikinci havalimanı olacak Rize-Artvin Havalimanında çalışmalar sürüyor.

18 Kasım 2019 Pazartesi 09:16
coruh-edas-enerji-calisanlari-haftasini-kutladi

ÇORUH EDAŞ ENERJİ ÇALIŞANLARI HAFTASINI KUTLADI

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez tarafından ilan edilen ve her yıl Kasım ayının ikinci haftası yapılması planlanan Enerji Çalışanları Haftası’nın ilk kutlamasında Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. 5 il 61 ilçede eş zamanlı hamsi ızgara etkinliği düzenledi. Renkli görüntülere sahne olan etkinliğin temasında yöneticiler mangal yakarak çalışanlara ikram etti…

18 Kasım 2019 Pazartesi 09:04
avci-elestiri-kalitemizi-artirmamiz-lazim

AVCI; “ELEŞTİRİ KALİTEMİZİ ARTIRMAMIZ LAZIM”

Uzun dönemdir tartışmalarla gündemi meşgul eden lojistik merkezle ilgili somut adımlar geliyor. Ak Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, yapılan eleştirilerle kamuoyunun yanlış yönlendirildiğini açıkladı.

18 Kasım 2019 Pazartesi 08:46
avci-bu-yatirimlarin-hepsinde-sayin-cumhurbaskanimizin-imzasi-var

AVCI; BU YATIRIMLARIN HEPSİNDE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN İMZASI VAR

Yatırımlarla ilgili genel değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Avcı: “Sayın Cumhurbaşkanımızın memleketinde çalışmak Rize’nin bütün yöneticileri için çok ekstra bir sorumluluk gerektiriyor, gerçekten zor ve keyifli. Sayın Cumhurbaşkanımız inanılmaz detaycı ve takipçi bir siyasetçidir. Onun için işlerin üzerinde titizlikle durmakla mükellefiz. Bu durum üzerimize büyük bir sorumluluk yüklüyor. Onunla çalışmak hakikaten büyük bir ayrıcalık. Tarih bu günleri yazdığında, yarın bir gün bir Recep Tayyip Erdoğan’ın hikayesi yazıldığında, bugünler tarihin konusu haline geldiğinde, edebiyatın konusu haline geldiğinde, hakikaten ne kadar mühim bir dönemden geçtiğimizi çok daha iyi idrak etmiş olacağız ve çocuklarımıza, torunlarımıza anlatabileceğimiz destansı hikayelerimiz var artık. Ben bu ekibin bir parçası olmaktan bu liderle çalışmaktan iftihar ettiğimi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Allah kendisinden razı olsun. Bu yatırımların hepsinde Sayın Cumhurbaşkanımızın imzası var hepsini takip ediyor.” dedi.

18 Kasım 2019 Pazartesi 08:22
cayeli-turizm-calistayi-yapildi

ÇAYELİ TURİZM ÇALIŞTAYI YAPILDI

Şelaleleri, plajları, yaylaları, çay bahçeleri, kemer köprüleri, tarihi su değirmenleri, tarihi camileri gibi doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra geleneksel el sanatları, meşhur kuru fasulyesi gibi yöresel lezzetleriyle turizmin cazibe merkezi haline gelebilecek bir potansiyele sahiptir Rize’nin Çayeli İlçesi…

16 Kasım 2019 Cumartesi 14:04
erzincan-trabzon-demir-yolu-projesi

ERZİNCAN-TRABZON DEMİR YOLU PROJESİ

Rize Ticaret ve sanayi odası başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu’nun Erzincan-Trabzon Demir yolu ile ilgili bu açıklaması birçok kesim tarafından tartışmalara sebep oldu. Ak Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, böyle bir açıklamayı hata olarak değerlendirdi.

16 Kasım 2019 Cumartesi 13:56
rize-iyiderede-ust-gecit-yeri-tartismalara-yol-acti

RİZE İYİDERE'DE ÜST GEÇİT YERİ TARTIŞMALARA YOL AÇTI

Rize’nin İyidere ilçesinde yapılması planlanan yaya üst üstgeçidi yapılacağı yer nedeni tartışmalara neden oldu. Hazar Mahallesinde fabrika yanında yapılması planlanan üstgeçittin mahalle halkına hizmet etmeyeceği belirtilerek köprünün daha ilerisinde bulunan cami önünde yapılması isteniyor. Mahallenin orta mevkisin caminin bulunduğu yer olduğunu belirten mahalle halkı yaşlılarımızın cami önünden üst geçitte kadar yürümesi çok zor bu nedenle yapılması planlanan yerin değiştirilmesi gerektiğini belirtiyor.

16 Kasım 2019 Cumartesi 13:39
kentsel-donusum-calismalarinin-son-durumu-toplantida-degerlendirildi

KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARININ SON DURUMU TOPLANTIDA DEĞERLENDİRİLDİ

Rize’de gündemde olan kentsel dönüşüm çalışmaları ve diğer yatırımlarla ilgili Rize Belediye Başkanlık makamında bir değerlendirme toplantısı düzenlendi.

16 Kasım 2019 Cumartesi 13:38
rizede-camlibel-mahallesi-laleli-caddesinin-altyapisi-tamamen-yenilendi

RİZE'DE ÇAMLIBEL MAHALLESİ, LALELİ CADDESİNİN ALTYAPISI TAMAMEN YENİLENDİ…

Rize Belediyesi’nin başlatmış olduğu altyapı çalışmaları kapsamında Çamlıbel Mahallesi Laleli Caddesi’nin yağmur suyu, kanalizasyon ve içme suyu hattında yıllarca devam eden sorunlar yapılan çalışmayla giderildi.

16 Kasım 2019 Cumartesi 10:43
birlik-odalarindan-samsun-ile-sarp-arasi-demiryolu-projesi-icin-ortak-cagri

Birlik Odalarından Samsun ile Sarp arası demiryolu projesi için ortak çağrı

SAMSUN, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin ile Gümüşhane Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birlikleri, Samsun ile Sarp arası demiryolu projesi için ortak çağrıda bulundu.

16 Kasım 2019 Cumartesi 08:22
rizede-torenle-avukatliga-adim-attilar

RİZE'DE TÖRENLE AVUKATLIĞA ADIM ATTILAR

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, aralarında kızı Beyza Metin’in de bulunduğu Rize Barosu’nda stajlarını başarıyla tamamlayan 10 stajyer avukatın ruhsat törenine katıldı. Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Avukat Prof. Dr. Metin Feyzioğlu’nun da katıldığı törende genç Avukatlar yemin ederek, cübbe giyip, ruhsatlarını aldı, avukatlık mesleğine adımlarını attı.

16 Kasım 2019 Cumartesi 07:44
rizede-tiyatro

RİZE'DE TİYATRO

“DÖRDÜNCÜ AY” 19 - 20 KASIM 2019 SAAT : 20:00’DE İSMAİL KAHRAMAN KÜLTÜR MERKEZİ’NDE

16 Kasım 2019 Cumartesi 07:01
uluslararasi-yemek-yarismasindan-rizeye-odul

ULUSLARARASI YEMEK YARIŞMASINDAN RİZE’YE ÖDÜL

Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yiyecek içecek bölümü öğrencileri, Mutfak Sanatları ve Gastronomi Federasyonunun düzenlediği İstanbul Kültür ve Tat Festivali Uluslararası Yemek Yarışması'nda Rize’ye altın ve gümüş madalya ile döndüler.

15 Kasım 2019 Cuma 14:34
feyzioglu-abdde-onemli-gelismeler-yasandi

FEYZİOĞLU; ABD'DE ÖNEMLİ GELİŞMELER YAŞANDI

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Avukat Metin Feyzioğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD ziyaretine ilişkin konuştu. Feyzioğlu, "ABD ile önemli gelişmeler yaşandı ve başarılı olduğunu düşünüyorum” dedi.

15 Kasım 2019 Cuma 14:24

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi