çaytv habergenel logo yanı

TBMM Başkanı Kahraman Rize'de Ziyaretlerini Sürdürüyor

08 Eylül 2017 Cuma 12:16

tbmm-baskani-kahraman-rizede-ziyaretlerini-surduruyor
ATILGAN

İkizdere Kaymakamlığını ziyaret eden Kahraman, Kaymakam Eyüp Kaykaç'tan ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kahraman, anı defterine yazdığı düşüncelerinin bir bölümünü okudu. Doğduğu yer olan İkizdere'ye bayram dolayısı ile geldiğini anımsatan Kahraman, "İlçemizin gün geçtikçe gelişmesinden dolayı duyduğum memnuniyeti öncelikle ifade etmek istiyorum. Emeği geçenleri kutluyorum." diye konuştu. Kahraman, Türkiye'nin iyi yolda olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "Türkiye'mizin ileriye doğru bir yürüyüşü var. Azimle devam ediyor. Kurulan tuzak ve engellemeleri, milli birlik ve bütünlük içerisinde aşıyoruz. Son 15 Temmuz 2016 hainlerinin teşebbüsü gibi engellemeleri bertaraf ediyoruz. Milli ruh kökümüze ve manevi değerlerimize bağlı kalarak, varisi olduğumuz Osmanlı cihan devleti gibi dünya lideri bir ülke olarak bir çok hizmetleri, Cenabıhakk'ın nasip edeceğine olan inancım ile her kurum ve şahsın elinden geleni yapacağı inancı içerisindeyim." Kahraman, Kaymakam Kaykaç'a üzerinde TBMM ambleminin yer aldığı tabak hediye etti. Kahraman, daha sonra İkizdere Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu'nu makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

 İkizdere Kaymakamlığını ziyaret eden Kahraman, Kaymakam Eyüp Kaykaç'tan ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kahraman, anı defterine yazdığı düşüncelerinin bir bölümünü okudu.

 
Doğduğu yer olan İkizdere'ye bayram dolayısı ile geldiğini anımsatan Kahraman, "İlçemizin gün geçtikçe gelişmesinden dolayı duyduğum memnuniyeti öncelikle ifade etmek istiyorum. Emeği geçenleri kutluyorum." diye konuştu.
Kahraman, Türkiye'nin iyi yolda olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:
 
"Türkiye'mizin ileriye doğru bir yürüyüşü var. Azimle devam ediyor. Kurulan tuzak ve engellemeleri, milli birlik ve bütünlük içerisinde aşıyoruz. Son 15 Temmuz 2016 hainlerinin teşebbüsü gibi engellemeleri bertaraf ediyoruz. Milli ruh kökümüze ve manevi değerlerimize bağlı kalarak, varisi olduğumuz Osmanlı cihan devleti gibi dünya lideri bir ülke olarak bir çok hizmetleri, Cenabıhakk'ın nasip edeceğine olan inancım ile her kurum ve şahsın elinden geleni yapacağı inancı içerisindeyim." 
 
Kahraman, Kaymakam Kaykaç'a üzerinde TBMM ambleminin yer aldığı tabak hediye etti. Kahraman, daha sonra İkizdere Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu'nu makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi