çaytv habergenel logo yanı

TÜRK EĞİTİM-SEN RİZE ŞUBESİ ÜYELERİ, ÖĞRETMENLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU

26 Kasım 2018 Pazartesi 08:22

turk-egitim-sen-rize-subesi-uyeleri-ogretmenler-gunu-munasebetiyle-kahvaltida-bulustu
ATILGAN

Rize'de her alanda en etkin sendika olan Türk Eğitim-Sen Rize Şubesi, Öğretmenler Günü münasebetiyle 25.11.2018 Pazar günü Rize Merkez Kültürpark'ta yoğun bir katılımla kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi.

 Rize'de her alanda en etkin sendika olan Türk Eğitim-Sen Rize Şubesi, Öğretmenler Günü münasebetiyle 25.11.2018 Pazar günü Rize Merkez Kültürpark'ta yoğun bir katılımla kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi.

Etkinliğe katılan üyelerle tek tek ilgilenen Şube Başkanı Murat KÖSEOĞLU; “Programımıza üyelerimizin ve misafirlerimizin yoğun ilgisi hepimizin mutluluğuna vesile oldu. İçinde bulunduğumuz dönem, öğretmenlerin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu dönemdir. Bu vesileyle düzenlediğimiz bu kahvaltılı toplantı programındaki birinci amacımız aramızdaki birlik beraberliği güçlendirmektir. Sevginin, şefkatin, sabrın eşsiz timsalleri olan, Atatürk’ün çizdiği hedefte ilerleyen kıymetli öğretmenlerimiz ile eğitimin ve eğitimcilerin hak ettiği noktada olması için mücadelemiz aralıksız sürecektir. Türk Eğitim-Sen’in ülkemizin eğitim meselelerinde en önemli mihenk taşı olduğu herkesin malumudur, Türk Eğitim Sen Rize’de, eğitim çalışanlarının hak mücadelesinde öncü olan sendikadır, Öğretmenler odasına girerek “biz hakkı tutup kaldırmak için varız” diyebilen tek sendikadır, menfaate, menfaatçilere değil inanmış yüreklere kapısını sonuna kadar açan sendikadır.


Önümüzdeki aylarda Türk Eğitim Sen Rize Şubesi olarak eğitim alanında, sosyal ve kültürel alanda çok farklı çalışmalarımızı üyelerimiz ile buluşturacağız. Biz güçlü, güvenilir bir aileyiz.


Bu vesileyle Türk Eğitim Sen Rize Şubesi olarak tecrübeleriyle geleceğimizi şekillendiren; bize sevgiyi ve sevmeyi öğreten, geleceğe umutla ve güvenle bakmamızı sağlayan, bizleri güçlü kılan, en iyi şekilde yetişmemizi sağlayarak dünyanın en yüce görevini yerine getiren, Atatürk ilke ve İnkılaplarından taviz vermeyen, Ne Mutlu Türküm Diyene sözünü ilke edinen saygıdeğer öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz. Hayatta olmayanlara rahmet ve şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.


Etkinlik sohbet eşliğinde devam etti. Ortak vurgu, birlik beraberlik olurken program, katılımcıların büyük bir memnuniyeti ile sona erdi.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi