çaytv habergenel logo yanı

VALİ BEKTAŞ, MUHTARLARIMIZ KRİTİK GÖREVLER ÜSTLENMEKTE

11 Ocak 2018 Perşembe 12:28

vali-bektas-muhtarlarimiz-kritik-gorevler-ustlenmekte
ATILGAN

Kamu hizmetlerinin, halkımıza ulaşması noktasında köy ve mahalle muhtarlarımız kritik bir görev üstlenmekteler.

 Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Rize Muhtarlar Derneğinde, dernek yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyesi muhtarlarla bir araya geldi.

Köy ve mahallelerde yaşanan sorunların dile getirildiği sohbet toplantısında, Rize Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erbaş, son dönemlerde yapılan yasal düzenlemelerle, muhtarların sosyal hakları konusunda büyük kazanımlar elde ettiğini belirtti ve Vali Bektaş’a da derneklerine yapmış olduğu ziyaretten dolayı tüm muhtarlar adına teşekkür etti.

Vali Bektaş’ta kamu hizmetlerinin vatandaşlara ulaşması noktasında köy ve mahalle muhtarlarının kritik görevler üstlendiğini belirterek; “Rize gerek iklimi gerekse coğrafi özellikleri dikkate alındığında zor bir coğrafya. İdare olarak biz bu zor coğrafyada vatandaş odaklı hizmet anlayışı ile en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Hizmetlerin halkımıza ulaşması noktasında muhtarlarımız bizim en büyük destekçimiz. Kamu adına kritik görevler üstlenen muhtarlarımızla sık sık bir araya gelerek vatandaşlarımızın istek ve önerilerini birinci ağızdan dinleme gayreti içerisindeyiz. Bu anlamda her ay düzenli olarak bir grup muhtarımızı Valiliğimize davet ederek istişare toplantıları düzenliyoruz. Şimdiye kadar hep sizler bize geliyordunuz. Bugün de biz size gelmek istedik” şeklinde konuştu ve nazik ev sahipliğinden dolayı Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Erbaş ve muhtarlara teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. 

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • küçük düşünme

    Misafir Sayın Vali Merkeze bağlı 126 muhtarlı var ve siz onlara o kadar küçük yeri layık gördünüz.Belediyede bir başkan yardımcısının o dası bu kadar küçük değil.. 13 Ocak 2018 12:37

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi