çaytv habergenel logo yanı

Yemen Kahvesi 130. şubesini Çayeli'nde açtı

11 Ocak 2018 Perşembe 08:24

yemen-kahvesi-130-subesini-cayelinde-acti
ATILGAN

Yemen Kahvesi 130. şubesini Çayeli'nde açtı

 Yemen Kahvesi Çayeli Şubesi Rize'nin Çayeli ilçesinde düzenlenen görkemli açılış töreni ile açtı.


Antalya’da 2013 yılında iş adamı Mustafa Çilingiroğlu ve Orçun Ünlü tarafından kurulan Yemen Kahvesi; Almanya, Avusturya, Kıbrıs, İran, Suudi Arabistan ve Türkiye’de içerlerinde olmak üzere 130. şubesinin Rize’nin Çayeli ilçesinde açtı.
Çayeli sahilinde alanında açılan şubenin açılış törenine Rize Valisi Erdoğan Bektaş, AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, MHP Rize İl Başkanı Serkan Birben, Çayeli Kaymakamı Oğuz Şenlik, Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen, Rize Eski Başkanı Halil Bakırcı, Çekmeköy Belediye Başkan Danışmanı Rıza Çakır, Madenli Belediye Başkanı Necip Yazıcı, Büyükköy Belediye Başkanı Hamza Saruhan,  Rize İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, Rize İl Genel Meclis Üyeleri Cafer Kuru Ve Necati Yıldırım, Ak Parti Çayeli İlçe Başkanı İshak Karahan, MHP Çayeli İlçe Başkanı Ali Küçükislamoğlu, çok sayıda protokol üyeleri ve davetliler katıldı.

Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen ve AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı açılış konuşmaları yaparak hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Daha sonra konuşma yapan Rize Valisi Erdoğan Bektaş, kahvenin geçmişine değinerek ülkemizde gelişen kahve sektörü ve kahve mekânlarıyla alakalı bilgiler verdi.


Kasım Kuru ve kardeşleri tarafından açılan işletme de Kahve, çay, soğuk içecekler, kahvaltı, ana yemek ve tatlı çeşitleri yer almakta.

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi