çaytv habergenel logo yanı

8. Uluslararası Mehmet Akif Pirim Güreş Turnuvası Başlıyor

07 Ağustos 2018 Salı 07:36

8-uluslararasi-mehmet-akif-pirim-gures-turnuvasi-basliyor
ATILGAN

8. Uluslararası Mehmet Akif Pirim Güreş Turnuvası Başlıyor

 Rize’li Olimpiyat şampiyonu Mehmet Akif Prim adına 8.'si düzenlenecek olan Uluslararası Mehmet Akif Pirim Yıldızlar Greko-Romen Yıldızlar Güreş Turnuvası, 11-12 Ağustos 2018 tarihlerinde Rize'nin Pazar ilçe Spor Salonunda  gerçekleştirilecek.

Yurtiçi ve yurt dışından yaklaşık 100 sporcunun katılacağı turnuvanın açılış     seremonisi Cumartesi günü saat 15:00’da Pazar Spor Salonunda yapılacak. Türkiye Güreş Federasyonu, Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Rize Güreş İl Temsilciliği koordinesinde gerçekleştirilecek turnuva hakkında açıklamalarda bulunan Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, "Bu yıl 8.'si düzenlenecek olan Uluslararası Mehmet Akif Pirim Yıldızlar Greko-Romen Güreş Turnuvası 2 gün boyunca Pazar Spor Salonu’nda devam edecektir.

 Güreş Federasyonumuz tarafından bu yıl turnuvaya 5 ülke davet edildi. Türkiye dahil 6 ülkenin sporcuları turnuvada ter dökecekler. Rize’li olimpiyat şampiyonumuz adına 8.'si düzenlenecek turnuvada zevkli ve heyecanlı müsabakalar olacağı kanısındayım. Rize’li  ve Pazar’lı tüm güreş severleri Spor Salonu’na davet ediyoruz" dedi.
Adına düzenlenecek Güreş Turnuvası için Rize’ye gelecek olan Olimpiyat Şampiyonu Mehmet Akif Prim’in yanı sıra güreş camiasının birçok duayeni de konuk olarak şampiyonaya katılacak.
 

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi