çaytv habergenel logo yanı

Başkan Kartal Taraftara Seslendi

05 Şubat 2019 Salı 12:27

baskan-kartal-taraftara-seslendi
google haber detay altı

Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Hasaan Kartal Çat Tv Ankara Stüdyolarında yayınlanan 25. saat programında İbrahim Eksilmezin sorularını yanıtladı.Başkan Kartal devre arası transferlerinden çaykur rizespor taraftarlarına kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.Başkan Kartal Kenetlenirsek başarıyı yakalarız dedi.

 Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Hasaan Kartal Çat Tv Ankara Stüdyolarında yayınlanan 25. saat programında İbrahim Eksilmezin sorularını yanıtladı.Başkan Kartal devre arası transferlerinden çaykur rizespor taraftarlarına kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.Başkan Kartal Kenetlenirsek başarıyı yakalarız dedi.

Başkan Hasan Kartal “ İlk yarıdaki maçlarda futbol şansı hiç yanımızda olmadı. Bende yönetimdeydim o zaman. Bir çok alacağımız, aldık dediğimiz maçı kaybettik. Bir çok hakem hatası da oldu o maçlarda. Ama onlarda insan olabilir”
Başkan Hasan Kartal “Sıkıntılı bir süreç yaşasak da ben hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmadım. Çünkü niyetimiz halisane ve düzgündü. İkinci yarı da ki başlangıcımızda bunu doğruladı”Başkan Hasan Kartal “ Buna etken olarak transferlerinde çok önemi var. Ben futbolun esas mesleki kişilerin ve bu işi bilen kişilerin elinde olmasında ve onlardan bilgi almakla beraber bu işleri yönetmekten yana olan bir başkanım”
Başkan Hasan Kartal “ Transferlerimizi bu şekilde yaptık. Yönetimimiz hocamız Okan buruk, Direktörümüz Yılmaz Bal ile devamlı istişare yaparak sonuçlandırdık. Meyvelerini de alıyoruz”
Başkan Hasan Kartal “ Güzel bir yönetim oluşturduğumuzu düşünüyorum. Arkadaşlarımızın birbirine kenetlenmesi gerekir. Bu hava da var. Bir aile olduk daha da iyi olacağız. Bu yönetimle başaramayacağız hiçbir şey yok”
Başkan Hasan Kartal “”Taraftarın eleştirilerine sonuna kadar açığım. Çünkü onlar taraftarımız. Aksine hoşuma gidiyor ilgileri. Yani tek düşünceleri var. Tek pencereden bakıyor. Rizespor iyi olsun diye düşünüyor”
Başkan Hasan Kartal “Ben göreve başladığımda çok konuşan oldu. Bu adam fazla dayanamaz gider diye. Ben beklerdim ki biraz sabırlı olsunlar görsünler ona göre eleştiri yapsınlar”
Başkan Hasan Kartal “ Mesela 3. Maçımdı. Arabamı durdurdular salladılar taraftarlar gençler. Ama onlara ne kırıldım ne kızdım. Çünkü onlar ne istiyor ne bekliyorlar. Sadece Rizesporun başarısı. Başka bir beklentileri yok”
Başkan Hasan Kartal “ Şimdi tam tersi güzel şeyler söylüyorlar. Ama ben başarılı olsam da başarısız olsam da doğru bildiğim şeyi yaparım. Doğru bilmediğimi de yapmam. Bende insanım elbette ufak tefek hatalarım ya da yanlışlarım olabilir. Ama bilerek yanlış yapmam”
Başkan Hasan Kartal “ Ben taraftarıma çok teşekkür ediyorum. Hele Erzurum’da müthiş bir hava yaratıp takımımıza büyük destek oldular. Onları böyle görünce onlar için savaşmak, Onlar için kazanmak mücadele etmek bana zevk veriyor. Bende onların arasından geldim”
Başkan Hasan Kartal “ 3 maçta 3 galibiyet çok güzel. Havaya girmek yok. Daha çok maçımız var. Gidebildiğimiz kadar yukarı gitmek istiyoruz. Bu ligde her şey olabilir. 2 maç kaybedersin terse düşersin. Ondan bozmadan devam”
Başkan Hasan Kartal “ Önce bu sezon ligde kalacağız ve çıkabildiğimiz kadar yukarı çıkacağız. Seneye belki de daha büyük hedeflerimiz olacak. Neden olmasın sağlam bir kulübüz. Taraftarımız çok iyi. Her şey tamam. Neden yukarılara oynamayalım”
Başkan Hasan Kartal “ O tribüne gidip o çocuklarla coşmak bağırmak galibiyeti yaşamak hatta bazen mağlubiyeti de orda hissetmek gerçekten başka bir duygu. Bu anlatılmaz. Bundan ben zevk alıyorum. Onlarla bağırmak bunu yaşamak”

Başkan Hasan Kartal “ Tüm Rizeliler Rizesporlu olacak. Sadece Rize’dekiler değil. Dünya’nın her yerindekiler. Her bir Rizeli yanına da 2 yada 3 kişi alacak. Bu sayı da her geçen gün artacak. Ama tabii ki bizde başarılı olarak buna katkı yapacağız"

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi