çaytv habergenel logo yanı

Ç.Rizesporlu Boldrin Taraftarla bütünleşince daha güçlü oluyoruz

13 Eylül 2019 Cuma 08:48

crizesporlu-boldrin-taraftarla-butunlesince-daha-guclu-oluyoruz

Çaykur Rizesporun orta saha oyuncusu Fernando Boldrin, sahalarında oynayacakları Göztepe ve Gazişehir Gaziantep karşılaşmaları için taraftarları tribünleri doldurmaya davet etti. Boldrin, Taraftarlar bütünleşince daha güçlü oluyoruz dedi.

 Çaykur Rizesporun orta saha oyuncusu Fernando Boldrin, sahalarında oynayacakları Göztepe ve Gazişehir Gaziantep karşılaşmaları için taraftarları tribünleri doldurmaya davet etti. Boldrin, Taraftarlar bütünleşince daha güçlü oluyoruz dedi.

2018-19 sezonunda kiralık olarak formasını giydiği Çaykur Rizespor ile 3 yıllık anlaşma yapan orta saha oyuncusu Fernando Boldrin, sahalarında oynayacakları Göztepe ve Gazişehir karşılaşmaları için taraftarları tribünleri doldurmaya çağırdı.

Geçen sene takım ile taraftarın bütünleşmesiyle ortaya çıkan sonucu hatırlatan Boldrin, Taraftarlarımız maça geldiklerinde takımın nasıl olduğunu geçen sene gördüler. Daha fazla maça gelmeleri bizim için çok önemli.Taraftarlarımıza neler yapabileceğimizi gösterdik. Stadı doldurdukları için kendilerine teşekkür ediyorum. Tek isteğim maça gelmeye devam etmeleri. Biz onlarla bütünleşirsek çok güçlü hale geliyoruz. Onların her zaman maça gelmesini ve bizi desteklemesini istiyorum diye konuştu.
 
RİZENİN KAHVALTISI TÜRKİYENİN HİÇ BİR YERİNDE YOK
 
Takımdan arta kalan zamanlarını kızı ile değerlendiren ve ailesi ile şehrin tadını çıkaran Boldrin, Rize?nin kahvaltısını ve yemeklerini çok beğendiğini, Türkiyenin hiçbir yerinde böyle kahvaltı olmadığını söyledi.

Rizeye alıştığını ifade eden Boldrin, Brezilyada bu kadar yağmur yağmıyor. Rize?de neredeyse her gün yağmur yağıyor. Buna zamanla alışıyorsunuz. Biz alıştığımız için çok rahatsız olduğumuz söylenemez.Rize herkesin hayal ettiği, hem sakin, hem de huzurlu bir şehir. Ailemle özellikle kahvaltıları çok beğeniyoruz. Türkiye?nin neresine gidersem gideyim böyle kahvaltı bulamıyorum. Ailemle her fırsatta restoranlarda kahvaltı yaparım.

Rizeyi herkes küçük gibi görüyor ama biz gerek akşam yemekleri olsun gerek park ve plajlarda bolca vakit geçiriyoruz.

Ailemle Rizeyi çok sevdik. Uzun da bir anlaşmam var. Bu sürede Rize?nin nimetlerinden faydalanabildiğim kadar faydalanacağım? ifadelerini kullandı.

Haberin etiketleri:

RİZESPOR, BOLDRİN

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi