çaytv habergenel logo yanı

Değişim Destekleri Patlattı

11 Ağustos 2017 Cuma 07:53

degisim-destekleri-patlatti
ATILGAN

RİZE ÜLKÜ OCAKLARINDAN YENİ BAŞKAN HASAN KEMAL YARDIMCIYA TAM DESTEK

 Rize ülkü ocakları ve ilçe ocakları adına Rizespor Başkanlığı adına gelmiş olan Hasan Kemal Yardımcı abimize yeni görevi hayırlı uğurlu olsun Allah bu yolda yar ve yardımcısı olsun.

Bilindiği üzere geçmiş yönetimin şehirle küskünlüğü taraftara üsten bakış açışı Rize sporu şehrin takımı olmaktan çıkarmış ve şahıslar takımı haline getirmiş. Biz ülkü ocakları olarak nerde nasıl yanlışlar yapıldığının bilincindeyiz. Yeni yönetim anlayışı inşallah bu eksikliği giderecektir.

Rize sporumuzun çatısı altında şehri toplamamız için her bölgeden yönetici kişilere ihtiyaç vardır. Rizespor tekrar söylüyoruz siyasi bir oluşum değildir her kesimden insanlar bu oluşumun içinde olmalıdır.

Taraftara sahip çıkılıp Taraftar grupları dinlenmeli ve yönetimin yanında yer almalıdır. Rize şehri kenetlenip birbirlerine milliyetçi duygularla sarılması gerekmektedir. Şehirle taraftarla iletişime geçecek kulüple taraftar arasında köprü görevi yapacak yöneticilerin iyi seçilmesi gerektiğini düşünmekteyiz.

Sivil toplum örgütleri başta olmak üzere Rize’nin esnafı memuru işçisi Halkıyla istişare içinde olunmalıdır. Rize Ülkü ocakları yeni yönetimin arkasında her konuda yardımcısı olacağından kimsenin şüphesi olmasın Rize şehri Rize sporunun aşığıdır. Üstüne düşeni gerekeni halkımızın yapacağından eminiz biz hazırız Rizeli hazırdır. Eze Eze 1. Lige

                      

              İyidere Ülkü Ocakları Başkanı

OSMAN METE                

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi