çaytv habergenel logo yanı

Rize'de Mahalleler Arası Futbol Turnuvasında şampiyon İslampaşa Mahallesi

10 Ekim 2019 Perşembe 14:45

rizede-mahalleler-arasi-futbol-turnuvasinda-sampiyon-islampasa-mahallesi-

Çaykur Rizesporumuzun Rize Kent Konseyi ile birlikte başlattığı Mahalleler Arası Futbol Turnuvasında şampiyon İslampaşa Mahallesi oldu.

 Çaykur Rizesporumuzun Rize Kent Konseyi ile birlikte başlattığı Mahalleler Arası Futbol Turnuvasında şampiyon İslampaşa Mahallesi oldu.

 
Çaykur Rizesporumuzun Rize Kent Konseyi ile birlikte organize ettiği Mahalleler arası futbol turnuvası 2 gün boyunca  Mehmet Cengiz Tesislerinde gerçekleşti. Turnuva bugünyapılan çeyrek final, Yarı final ve final müsabakaları ile son buldu.

Turnuvayı finalde Portakallık Mahallesini penaltılarla 4-3 yenen İslampaşa Mahallesi kazanırken 3. lüğü ise Bağdatlı ve Atmeydanı Mahallesi aldı. Maçlar sonunda dereceye giren takımlara madalya ve kupaları taktim edilirken törene Vali Yardımcısı Ahmet Dalkıran Çaykur Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Pınarbaşı, Güreş Federasyonu As Başkanı Mahir Biberoğlu,Gençlik Spor Müdürü Mustafa Çelik, Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Tekke ve yöneticilerimiz Serkan Karavin ile Sadullah Köse katıldı.Haberin etiketleri:

rizespor, islampaşaspor

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi