çaytv habergenel logo yanı

RTEÜ Futbol Takımı 1. Lige Yükseldi

29 Aralık 2016 Perşembe 09:17

rteu-futbol-takimi--1-lige-yukseldi
ATILGAN

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Futbol Takımı, Üniversiteler Arası Futbol 2. Lig müsabakalarında namağlup şampiyon olarak 1.Lige yükseldi. RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman da yönetici ve futbolcuları kabul ederek tebrik etti.

 2016-2017 Akademik yılında Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından organize edilen Üniversiteler Arası Futbol 2. Lig müsabakalarında Recep  Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Futbol Takımı, grubundaki tüm maçları kazanarak şampiyon oldu ve üniversiteler arası futbol 1.ligine çıktı.

 
 
Antalya Lara’da gerçekleştirilen müsabakalarda RTEÜ Futbol Takımı, Erzurum Teknik Üniversitesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Mardin Artuklu Üniversitesi ve Gümüşhane Üniversitesi futbol takımlarıyla karşılaştı. RTEÜ Futbol Takımı oynadığı maçlarının hepsini kazanarak 12 puanla şampiyon oldu.
 
 
Rektör Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Üniversite camiasına büyük sevinç ve gurur yaşatan Futbol Takımı oyuncuları, idareci, Üniversitenin Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mustafa Çakır ve takımın hocası Okutman İmdat Çakır’ı makamında kabul ederek tebrik etti.Haberin etiketleri:

rteü

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi