çaytv habergenel logo yanı

SEZON BİTTİ ZEMİNLERDE YENİLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI

29 Mayıs 2019 Çarşamba 11:56

sezon-bitti-zeminlerde-yenileme-calismalari-basladi-

ZEMİNLERDE YENİLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI

 Süper Ligin son bulmasının ardından Çaykur Didi Stadın da hibrit çimi yenileme çalışmaları başlarken, Mehmet Cengiz Tesislerinde bulunan 1 nolu antrenman sahası da bakıma alınarak hibrit çim uygulamasına geçiliyor.


 
Süper Ligin son bulmasının ardından Çaykur Didi Stadın da hibrit çimi yenileme çalışmaları başlarken, Mehmet Cengiz Tesislerinde bulunan 1 nolu antrenman sahası da  bakıma alınarak hibrit çim uygulamasına geçiliyor. 
 
Çaykur Didi stadında yeni sezona hazırlıklar başladı. Önceki yıllarda Türkiye’de ilk olarak Rize’de  uygulanan hibrit çim uygulaması bu sezonun son bulmasıyla zemin yenileme çalışmalarına başlandı. Öncelikli olarak stad zemini tamamen yenilenirken ardından hibrit çim yenileme işlemleri tekrarlanacak. Stad zemininde alınan olumlu karşılık nedeniyle aynı uygulama antrenman sahalarımız dada uygulanmaya başlanıyor. Mehmet Cengiz tesisleri 1 nolu antrenman sahamızda zemin sökme çalışmaları başlarken çalışmalar aralıksız sürüyor. Hem stad hemde antrenman sahası zeminleri hibrit olarak sezon öncesinde hazır hale getirilecek. 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi