Vedat Muriç İndirim Bekliyor

15 Haziran 2019 Cumartesi 10:02

vedat-muric-indirim-bekliyor-

Galatasaray'a transfer olmak istediğini belirten Muriç, Rizespor yönetimine çağrı yaparak, "Bonservis bedelimi makul seviyelere indirin" dedi.

 Transferin en gözde isimlerinden biri olan Muriç, Rizespor yönetiminden kendisine kolaylık sağlamasını istedi.


Kendisi için belirlenen 10 milyon euroluk fiyatın çok yüksek olduğunu dile getiren Kosovalı futbolcu, "Bonservis bedelimi indirin" şeklinde konuştu.

GÖNLÜM GALATASARAY'DA
Muriç transferi hakkında şu ifadeleri kullandı: "Bonservis bedelimin gerçekçi boyutlara inmesini bekliyorum. Zaten bonservis görüşmelerim yapılıyorsa, bu ayrılacağımın göstergesidir. Gönlüm Galatasaray'da. Sürecin taraftarları yıpratmamasını istiyorum. Bugün için planlarım arasında yurt dışı yok."

Galatasaray, Muriç için son olarak, 3 milyon euro bonservis bedelinin yanı sıra sonraki satıştan yüzde 15 pay ve 20 yaşındaki Nijeryalı defans oyuncusu Valentine Ozornwafor'u kiralık olarak Çaykur Rizespor'a önerdi.


10 MİLYON EURO TALEP EDİLİYOR
Çaykur Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz Bal, "Abdurrahim Albayrak 3 milyon euro verdi. 3 milyon euroya Vedat Muriç'i vermeyeceğiz. Türkiye'den iki teklif (Galatasaray, Fenerbahçe) yurt dışından bir teklif (Touolouse) var. İstediğimiz teklif gelmezse Vedat Muriç takımda kalacak. Vedat Muriç için 10 milyon euro istiyoruz. Muriç'i 500 bin euroya almıştık, 10 milyon euroluk talebimiz var" şeklinde konuşmuştu.

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi