çaytv habergenel logo yanı

AYD BAŞKANI SİNAN BURHAN’DAN MEDYAYA UYARI

10 Ekim 2019 Perşembe 09:01

ayd-baskani-sinan-burhandan-medyaya-uyari

Anadolu Yayıncılar Derneği’nden “Barış Pınarı” Harekâtı ile ilgili medyaya uyardı.

 Anadolu Yayıncılar Derneği’nden “Barış Pınarı” Harekâtı ile ilgili medyaya uyardı.

 
Harekatın ülkemiz için hayırlı olmasını temenni eden Sinan Burhan, “Terör koridorunu parçalamak için kahraman Mehmetçiklerimiz tarafından başlatılan bu büyük operasyona milletimizin desteği tamdır. PKK ve Deaş terör örgütlerine yönelik yapılan bu harekat asla ve asla Kürt kardeşlerimizi hedef almamaktadır.

Arap ve Kürtlere zulüm eden terör örgütlerini hedef almaktadır. Böylesine bir günde medyaya da sorumluluk düşmektedir. Kahraman askerlerimiz sahada mücadele verirken biz basın mensuplar ıda kamuoyunu doğru bilgilendirmeliyiz.

Üzülerek görüyorum ki bazı basın yayın organları devletimiz ve cumhurbaşkanımızı suçlamaktadır. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Sağ yada sol basın olarak nitelendirilen kuruluşların bugünlerde milli bir tavır içerisinde olması gerekir.

Bazı batılı basın yayın organları ile birlikte ülkemiz  hakkında kara propaganda yapan basın kuruluşları gaflet ve ihanet içerisindedir” dedi.
 
Sinan Burhan “Kurtuluş Savaşında da mandacılığı savunan gazeteler ve yazarlar vardı.

Artık bu ihanete bir son verilsin. Ülkemizin yaptığı Barış Pınarları harekatı dünya barışına  hizmet için yapılmaktadır. ABD-İsrail eksenli projeleri yıkmak için yapılmaktadır. Hepimizin milli ve yerli yayın yapması gerekir’ diye konuştu.

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi