çaytv habergenel logo yanı

Diriliş fikri ASIM IL BAŞKANI Hasan Kansızoğlu Meclis Başkanı Açıklaması

14 Kasım 2017 Salı 10:50

dirilis-fikri-asim-il-baskani-hasan-kansizoglu-meclis-baskani-aciklamasi-
ATILGAN

Diriliş fikri ASIM IL BAŞKANI Kansızoğlu Meclis Başkanı Açıklaması

 Bu zorlu süreçte sadakatini bir kez daha belli eden Reis`in yol arkadaşı,sadık dostu TBMM başkanı Sayın İsmail KAHRAMAN'ın devam kararını büyük bir mutlulukla öğrenmiş bulunmaktayım. Değerli bilge insan,Mevlam sağlıklı başarılı hizmet etmeyi nasip eylesin. Yolun açık olsun..
Anlatacak Çok şey Varken SUSMAK Korkaklıktır..!! 90 Yıl susan Millet uyandı.. Zulüm, Haksızlık,İşkence,Sessizlik bitti.. Bağımsızlığımızı Kazanıp Tüm Dünyaya Meydan okuyan bir Türkiye var artık.. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan Önderliğinde Nefesimiz tükenene kadar Hakkı aramaya İnsanlara anlatmaya devam edeceğiz..
İşimiz hiç kolay değil... Düşman her yerde. İnsanlara Hakkı Davayı anlatan Gecesini Gündüzüne katarak Çocuğundan evinden Fedakarlık yaparak Bir olmak birlik olmak Vatan Bayrak Devletimizin Bekası için Hizmet yapan Cumhur başkanımız Recep Tayyip Erdoğan`ı bu zorlu süreçte yalnız bırakmayan tüm yoldaşlarına mevlam sağlık sıhhat nasip eylesin. Her alanda Davamızı İnsanlara ulaştırmak için Yılmadan, Yorulmadan, Susmadan konuşmaya devam edeceğiz... Kadını Erkeği Türkü Kürdü yok... Mücadelemiz Vatan Mücadelesi; Çünkü Başka Türkiye yok...!

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi