çaytv habergenel logo yanı

Paem Öğrencilerinden Engelliler Haftasında Sessiz Çığlıklar Videosu

17 Mayıs 2017 Çarşamba 14:42

paem-ogrencilerinden-engelliler-haftasinda-sessiz-cigliklar-videosu
ATILGAN

PAEM öğrencilerinden Engelliler Haftasında "Sessiz Çığlıklar" videosu - Polis Amirleri Eğitim Merkezi öğrencileri, Engelliler Haftası dolayısıyla işaret dilini kullanarak "Sessiz Çığlıklar" isimli videoda "Sev Kardeşim" şarkısını seslendirdi.

Polis Amirleri Eğitim Merkezi öğrencileri, Engelliler Haftası dolayısıyla işaret dilini kullanarak "Sessiz Çığlıklar" isimli videoda "Sev Kardeşim" şarkısını seslendirdi. 
Polis Amirleri Eğitim Merkezi öğrencileri, Engelliler Haftası dolayısıyla "Sessiz Çığlıklar" adlı bir klip hazırladı. Klip, işitme ve konuşma engellilerin durumuna dikkat çekmek amacıyla Polis Akademisi Öğretim Elemanı İbrahim İrdem'in işaret diliyle verdiği mesajlarla başlıyor. Ardından konuşarak anlatmak istediklerini dile getiren İrdem, "Beni anlamadınız değil mi? Size söylüyorum. Ellerimi duymuyor musunuz? Bizim duygu ve düşüncelerimizi anlamanız için yakınımız olmanıza gerek yok. Biz, sessiz çığlıklarız ve sevgi engel tanımaz" diyerek "Sev kardeşim" çağrısında bulunuyor. İrdem'in bu çağrısının ardından akademi öğrencileri, "Sev Kardeşim" isimli şarkıyı seslendiriyor. Şarkının ardından toplu bir şekilde işaret diliyle engelliler için "Sizi seviyoruz" mesajı verildi.

 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi