çaytv habergenel logo yanı
genclik-ve-spor-bakani-bak-internetin-esiri-olan-bir-genclik-istemiyoruz erdogan-kardeslerimizin-topraklarina-yerlesmesini-istiyoruz afrinde-her-tasin-altindan-pkk-cikiyor zeytin-dali-harekati-hakkinda-bilgi-verdi- arabuluculuk-7-bin-uyusmazlikta-anlasma-sagladi meb-uyariyor-okullarin-basari-siralamasi-gercek-disi deniz-yucel-hakkinda-tahliye-karari issizlik-oranlari-aciklandi

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, internetin esiri olan bir gençlik istemediklerini belirterek, "Değerlere bakan, değerlerini düşünen onun için konuşan bir gençlik istiyoruz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı AK Parti Afyonkarahisar Kongresi'nde, "Bizim Türkiye olarak kardeş Suriye'nin topraklarında gözümüz yok." dedi.

Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı PKK ile OYD/YPG'nin nasıl bir ihanet birlikteliği içerisinde olduklarını gözler önüne seriyor. Öldürülen teröristlerin üzerlerinden Apo'nun

Zeytin Dalı Harekatı Hakkında Bilgi Verdi

İşçi-işveren uyuşmazlığında ara buluculuğun, 1 Ocak'tan itibaren dava şartı haline getirilmesinin ardından bugüne kadar 7 bin uyuşmazlık, anlaşmayla sonuçlandırıldı.

TEOG yarışındaki başarı sıralamaları, eğitim kurumlarının reklam kampanyaları haline geldi. Bu haksız rekabet girişimine MEB el koydu, Bakanlık bünyesinde böyle bir sıralamanın

Die Welt gazetesi, 1 yıldır tutuklu bulunan Deniz Yücel'in serbest bırakıldığını duyurdu.

İşsizlik oranları açıklandı!

genclik-ve-spor-bakani-bak-internetin-esiri-olan-bir-genclik-istemiyoruz

Gençlik ve Spor Bakanı Bak: İnternetin esiri olan bir gençlik istemiyoruz

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, internetin esiri olan bir gençlik istemediklerini belirterek, "Değerlere bakan, değerlerini düşünen onun için konuşan bir gençlik istiyoruz. Geleneklerimizi, köklerimizi yaşatmalıyız, yeşertmeliyiz." dedi.

17 Şubat 2018 Cumartesi 12:44
erdogan-kardeslerimizin-topraklarina-yerlesmesini-istiyoruz

Erdoğan: Kardeşlerimizin topraklarına yerleşmesini istiyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı AK Parti Afyonkarahisar Kongresi'nde, "Bizim Türkiye olarak kardeş Suriye'nin topraklarında gözümüz yok." dedi.

17 Şubat 2018 Cumartesi 11:40
afrinde-her-tasin-altindan-pkk-cikiyor

Afrin’de her taşın altından PKK çıkıyor

Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı PKK ile OYD/YPG'nin nasıl bir ihanet birlikteliği içerisinde olduklarını gözler önüne seriyor. Öldürülen teröristlerin üzerlerinden Apo'nun resimleri çıkıyor.

17 Şubat 2018 Cumartesi 11:03
zeytin-dali-harekati-hakkinda-bilgi-verdi-

Zeytin Dalı Harekatı Hakkında Bilgi Verdi

Zeytin Dalı Harekatı Hakkında Bilgi Verdi

17 Şubat 2018 Cumartesi 09:34
arabuluculuk-7-bin-uyusmazlikta-anlasma-sagladi

Arabuluculuk 7 bin uyuşmazlıkta anlaşma sağladı

İşçi-işveren uyuşmazlığında ara buluculuğun, 1 Ocak'tan itibaren dava şartı haline getirilmesinin ardından bugüne kadar 7 bin uyuşmazlık, anlaşmayla sonuçlandırıldı.

17 Şubat 2018 Cumartesi 09:17
meb-uyariyor-okullarin-basari-siralamasi-gercek-disi

MEB uyarıyor: Okulların başarı sıralaması gerçek dışı

TEOG yarışındaki başarı sıralamaları, eğitim kurumlarının reklam kampanyaları haline geldi. Bu haksız rekabet girişimine MEB el koydu, Bakanlık bünyesinde böyle bir sıralamanın yapılmadığını duyurdu.

16 Şubat 2018 Cuma 12:05
deniz-yucel-hakkinda-tahliye-karari

Deniz Yücel hakkında tahliye kararı

Die Welt gazetesi, 1 yıldır tutuklu bulunan Deniz Yücel'in serbest bırakıldığını duyurdu.

16 Şubat 2018 Cuma 10:38
issizlik-oranlari-aciklandi

İşsizlik oranları açıklandı!

İşsizlik oranları açıklandı!

15 Şubat 2018 Perşembe 13:53
ypg-100-dolara-terorist-temin-ediyor

YPG 100 dolara terörist temin ediyor

Afrin'de yaralı olarak yakalanan 17 yaşındaki terörist A.S.T., Hatay Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında verdiği ifadede örgütte yaşananları anlattı.

15 Şubat 2018 Perşembe 13:09
sedat-peker--cocuklariniza-torunlariniza-yasadigimiz-bu-cagin-serefinden-yuceliginden-bahsedin

SEDAT PEKER : ÇOCUKLARINIZA TORUNLARINIZA YAŞADIĞIMIZ BU ÇAĞIN ŞEREFİNDEN YÜCELİĞİNDEN BAHSEDİN

SEDAT PEKER : ÇOCUKLARINIZA TORUNLARINIZA YAŞADIĞIMIZ BU ÇAĞIN ŞEREFİNDEN YÜCELİĞİNDEN BAHSEDİN

14 Şubat 2018 Çarşamba 05:58
gumushanede-sehitler-icin-mevlit-okundu

Gümüşhane'de şehitler için mevlit okundu

Gümüşhane'de şehitler için mevlit okundu

13 Şubat 2018 Salı 11:05
mehmet-simsek-reformlar-daha-da-hizlanacak

Mehmet Şimşek: Reformlar daha da hızlanacak

Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye'nin yakaladığı çıkışı sürdürmesi için reformların hız kazanacağını belirtti.

13 Şubat 2018 Salı 10:32
tarih-belli-oldu-

Tarih Belli Oldu

E-devlet alt üst soy ağacı sorgulama ne zaman açılacak

13 Şubat 2018 Salı 10:30
sinan-burhan-yazdi

Sinan Burhan Yazdı...

Yüksekova il olur mu ? Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Beyle program yapmak üzere Hakkari’ye gittik. TRT Haber’de yayınlanan Anadolu Soruyor programını bu ilimizden gerçekleştirdik. Anadolu’nun ruhuna uygun bir program oldu. Neredeyse programların tamamı Ankara ya da İstanbul’dan yapılıyor. Bu bağlamda Hakkari’den yaptığımız program etkili oldu. Hakkâri’ye gitmeden önce Van’a uğradık. Van, Doğu Anadolu’nun incisi olma yolunda hızla ilerliyor.

10 Şubat 2018 Cumartesi 13:37
ulukislada-su-icin-kazilan-kuyudan-gaz-fiskirdi

Ulukışla’da su için kazılan kuyudan gaz fışkırdı

Niğde’nin Ulukışla ilçesinde su aramak için kazılan kuyudan doğalgaz fışkırdı.

10 Şubat 2018 Cumartesi 10:25
abde-yaz-saati-uygulamasi-kaldiriliyor

AB'de yaz saati uygulaması kaldırılıyor

Türkiye'nin sürekli uygulama kararı aldığı yaz saati, Avrupa Birliği ülkelerinde de yoğun şekilde tartışılıyor. AP AB genelinde yaz saati uygulamasına son verilmesini öngören bir kararı kabul etti.

09 Şubat 2018 Cuma 13:55
ak-parti-istanbul-il-baskani-selim-temurci-gorevden-alindi

AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci görevden alındı

İstanbul'da, Kadir Topbaş'ın belediye başkanlığından istifasının ardından, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci de gitti.

09 Şubat 2018 Cuma 08:43
yusuf-namoglu-hakem-iddialarina-cevap-verdi

Yusuf Namoğlu hakem iddialarına cevap verdi

Yusuf Namoğlu, eski hakem Deniz Çoban'ın, hakemlere yüksek not vermeyen gözlemcilerin maç alamadığı iddiasına yanıt verdi. İddiaya göre; 14. haftada oynanan Beşiktaş-Galatasaray maçının gözlemcisi Yunus Yıldırım, hakem Fırat Aydınus'a düşük not vermiş, 4 hafta görev almayan Yıldırım'ın bir sonraki karşılaşması 19. haftadaki Trabzonspor-Fenerbahçe mücadelesi olmuştu. CEZALANDIRMA DEĞİL ÖDÜLLENDİRME Başkan Namoğlu, gözlemci Yunus Yıldırım'ın Trabzonspor-Fenerbahçe maçına atanarak cezalandırmanın aksine ödüllendirildiğini vurguladı. Yusuf Namoğlu, MHK'nin, hakemleri notlandırma sistemiyle ilgili de bilgi verdi. Başkan Namoğlu "Gözlemcilerin hakemleri değerlendirmesinde UEFA raporlama yöntemi uygulanır. Pozisyonların gözlemciler tarafından UEFA ve MHK talimatlarına göre yanlış değerlendirilerek düşük veya yüksek not verilmesine Merkez Hakem Kurulu müdahalesi bir UEFA normudur ve gözlemci raporlarında mhk müdahelesi olup olmadığının işaretlendiği bölüm bulunmaktadır" açıklamasını yaptı. HABERLERİ YALANLADI Yusuf Namoğlu'nun açıklaması şöyle: "7 Şubat 2018 tarihli Fanatik Gazetesi yazarı Deniz Çoban'ın açıklamaları gerçeği yansıtmamaktadır. *Süper Ligin 02.12.2017 tarihinde oynanan Beşiktaş – Galatasaray müsabakasında olduğu gibi 28.01.2018 tarihindeki Trabzonspor – Fenerbahçe müsabakalarında görevli Üst Klasman Gözlemcisi Yunus Yıldırım ile başkaca müsabakalardan sonra hakemlerin performanslarına yönelik şahsi görüşmelerim ve müdahalelerim olmamıştır.* Kaldı ki; Merkez Hakem Kurulu 2009 yılından itibaren UEFA Hakem Konvansiyonu üyesidir. Hakem ve gözlemci eğitimlerinde olduğu gibi, gözlemcilerin hakemleri değerlendirmesinde de UEFA raporlama yöntem ve formları uygulanır. Hakem değerlendirmesinde pozisyonların gözlemciler tarafından UEFA ve MHK talimatlarına göre yanlış değerlendirilerek düşük veya yüksek not verilmesine Merkez Hakem Kurulu müdahalesi bir UEFA normudur ve Gözlemci raporlarının ilk sayfasında " MHK Müdahalesi " olup olmadığının işaretlendiği bölüm bulunmaktadır. Bu müdahale, kurul içindeki 3 kişiden oluşan İcra Kurulu ve yine kurulun UEFA Gözlemcisi Eğitimden sorumlu üyesinin ortak kararları ile verilmektedir. Adı geçen gözlemcinin bu müsabakadan sonraki ilk görevi ise, hakem ve futbol kamuoyunun çok iyi değerlendirebileceği "taltif ve takdir" niteliğindeki müsabaka olan Trabzonspor – Fenerbahçe maçıdır. Bundan da anlaşılacağı gibi gözlemci bu müsabakaya görevlendirilerek ödüllendirilmiştir. Yazar, gözlemcinin görev almadığı süreyi belirlerken "57 gün çile çeken" olarak tariflediği tanıma, müsabakaların devre arası zamanını da ekleyerek gerçekleri çarpıtmayı sürdürmektedir. Hakem ve gözlemci atamalarına yönelik hiçbir deneyimi ve birikimi olmayan yazarın yazısındaki tüm değerlendirmeleri sübjektif, anlamsız ve gerçek dışıdır. Bundan böyle gerçek dışı yazı ve görüşler karşısında tarafımızdan hukuki sürecin başlatılması zorunluluk haline gelmiştir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

08 Şubat 2018 Perşembe 13:14
sehitlere-veda-

Şehitlere Veda

Afrin'de terör örgütü PYD/PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Akpınar'ın cenazesi, Karabük'ün Safranbolu ilçesindeki baba evine getirildi Şehidin annesi Ülker Akpınar, oğlunun silah arkadaşına sarılarak gözyaşı döktü

08 Şubat 2018 Perşembe 11:56
fetoden-aranan-eski-emniyet-muduru-yakalandi

FETÖ'den aranan eski emniyet müdürü yakalandı

"Terör örgütüne üye olduğu" iddiasıyla aranan eski Trabzon Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürü Demircioğlu, Samsun'da gözaltına alındı

08 Şubat 2018 Perşembe 11:11

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi