TÜRKİYE’NİN HABER DAİRESİ, HABERİN YENİ ADRESİ

22 Ağustos 2019 Perşembe 13:16

turkiyenin-haber-dairesi-haberin-yeni-adresi

TÜRKİYE’NİN HABER DAİRESİ, HABERİN YENİ ADRESİ

 Konya Haber haberdairesi.com’da buluştu. Hem alaydan hem mektepten basın mensubu olan, gazete kuşağı, radyo ve televizyon kuşağı ile internet ve sosyal medya kuşağı aynı çatı altında birlikte haber üretecek. Farklı fikir ve görüş sahiplerine hitap edecek Türkiye’nin bu yeni haber sitesi, haberi en hızlı ve en doğru biçimde sunma noktasında iddialı. Anadolu Ajansı, TRT, değişik ulusal medya kanalları ile yerel ve bölgesel medyanın en etkili oluşumlarında görev alan, başarılarına tüm Türkiye’nin şahit olduğu tecrübeli kalemler ile internet ve sosyal medyanın en hızlı ve en etkili uzmanları, bilinmesi ve duyulması gereken gelişmeleri birlikte değerlendirip, birlikte haberleştirecek. 

 
Sitede her biri kendi alanında birer marka olan aktif gazetecilere usta yazarlar da kalemleriyle destek verecek.
 
haberdairesi.com’un amacı Konvansiyonel (geleneksel) medyanın yerini yeni nesil medyaya bıraktığı bu geçiş sürecinde, teknolojinin getirdiği değişim ve dönüşümde öncü kuvvet olmak. Genç nesillerin televizyon izlemediği, radyo dinlemediği, gazete okumadığı gerçeğiyle yolları birleşen gazeteciler haberdairesi.com’da buluştu. Yeni nesil medyada kalen yaşanan içerik kalitesi sorununu çözmeye aday olan medyadaki üç dönüşüm sürecinin üçünü de yaşamış birikimli gazetecilerle, medya yolculuğunun diğer safhalarında usta gazetecilerle birlikte olan orta ve genç kuşak medya kalemleriyle yeni medya ortamını birlikte oluşturan Haber Dairesi, hedef kitlesini gençler olarak belirledi. Bu belirleyiş toplumun üç kuşağının da birbirini daha iyi anlamasını sağlayacak. 
 
Teknik ekip ve ekipman olarak da güçlü bir donanıma sahip olan Haber Dairesi, kalpleri milli ve manevi değerlerle dolu, kalemini namusu bilen bir kadroya sahip. Haberi kutsal bilen bir anlayışla haberin doğruluğuna halel getirmemeyi amaçlayan gazetecilerin Hak ve hakikatten, millet ve devletten yana oluşturdukları çizgi takipçi ve okuyucuların takdirini kazanacak.
 
Hızlı ve etkili haberi yeteneği, doğru haberi sorumluluğu, objektif haberi ise görevi addeden Haber Dairesi eleştirilere tahammül göstererek, tavsiyelere kulak vererek katılımcı ve interaktif gazetecilikte adından söz ettirecek.

Yorum yazabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İLANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı
aday web sitesi